•  

  آیا تا به حال منطقه ای از زندگی خود داشته اید که بخواهید تغییر دهید و متعهد به انجام این تغییر باشید ، اما هنوز آن را انجام نداده اید؟ چرا این اتفاق می افتد؟ آیا این به این دلیل است که شما نمی دانید چگونه؟ آیا شرایطی وجود دارد که شما را از ایجاد آن تغییر بازدارد؟

  اگرچه می توانیم دلایل مختلفی بیابیم که چرا آنچه را که می گوییم می خواهیم انجام دهیم دنبال نمی کنیم ، اما ناگزیر به ذهنیت ما خلاصه می شود. 80 درصد موفقیت در هر کاری روانشناسی است و تنها 20 درصد آن مکانیک است. اکثر مردم به اندازه کافی می دانند که کار را به پایان می رسانند ، اما آنها این کار را نمی کنند زیرا روانشناسی آنها با اهدافشان هماهنگ نیست.

  اگر می خواهید زندگی خود را در هر زمینه ای تغییر دهید ، پنج کلید موفقیت در بالاترین سطح وجود دارد که نه تنها تغییری را که می خواهید ایجاد کنید ایجاد می کند بلکه آن را پایدار و پایدار می کند.

  1. استانداردهای خود را بالا ببرید.
  گرچه به نظر می رسد این یک روند فکر خسته قدیمی است ، اما هیچ یک از ما که صادق هستیم ، نمی توانیم این حقیقت را انکار کنیم که تغییرات طولانی مدت ادامه نمی یابند تا زمانی که بخشی از هویت ما شوند ، تا زمانی که شروع کنیم به دیدن آنها به عنوان استانداردی که طبق آن زندگی می کنیم. . بالا بردن استانداردهای خود واقعاً به معنای تبدیل نیازهای شما به موارد ضروری است. همه لیستی از موارد ضروری دارند: "باید وقت بیشتری را با بچه هایم بگذرانم." "من باید زمان بیشتری را با یک طرح تجاری بگذرانم." "من باید کمی وزن کم کنم." باید ، باید ، باید باشم. مردم در واقع تغییر نمی کنند. آنها فقط به آنچه من می گویم پایان می دهند و "نیاز" به سرتاسر خودشان دارند. آن "باید ها" را به "باید" تبدیل کنید و کل زندگی شما تغییر می کند.

  من بارها و بارها این مثال را دیده ام ، وقتی مردم بی پول هستند ، اما پس از آن یکی از والدین آنها بیمار می شود و آنها راهی برای تولید پول برای پوشش درمان های فوق العاده گران سرطان پیدا می کنند. اگر به کسی نگاه کنید که به نظر می رسد زندگی برتر نسبت به خودتان دارد ، من به شما تضمین می کنم که از یک استاندارد برتر در آن زمینه برخوردار است. اگر شخصی را می بینید که هفته ای پنج بار تمرین می کند ، دلیل آن این نیست که او وقت بیشتری از شما دارد. به این دلیل که برای آنها یک الزام است. آنها هرگز از دست نمی دهند. آنها با استاندارد همذات پنداری می کنند و هر روز آن را زندگی می کنند.

  وقتی احساس می کنید کاملاً باید کاری را انجام دهید ، راهی پیدا خواهید کرد.

  2. باورهای محدود کننده خود را تغییر دهید.
  حتی وقتی هدف کاملاً واضح است و رسیدن به آن برای شما کاملاً ضروری است ، آیا این برای موفقیت کافی است؟ اغلب می تواند باشد. اما اگر متوجه شدید که یا خود را در عمل کوتاهی می کنید یا عقب نشینی می کنید یا حتی خود را خرابکاری می کنید ، یک دلیل وجود دارد: شما درگیری های داخلی دارید. کسانی که می توانند در ترس و تردید ظاهر شوند ، یا می توانند به عنوان محدود کننده باورها به شکل ترس یا تردید ظاهر شوند. شما ممکن است اشتیاق مشتاقانه ای برای تجربه فراوانی مالی مطلق ، ثروتمند شدن داشته باشید. اما ممکن است یک اعتقاد متناقض داشته باشید که می گوید: "من نمی خواهم کسی درباره من قضاوت کند." این دو هدف کاملاً در تعارض است. یا تمایل به رسیدن به هدفی دارید اما همزمان اعتقاد دارید که به اندازه کافی قوی ، باهوش یا تحصیلات کافی برای تحقق آن ندارید. تا زمانی که این تعارضات درونی را کشف نکنید ، باعث شکست شما می شود.

  یکی از مهمترین کارهایی که من در همه سمینارهایم ، در همه مربیگری هایم انجام می دهم ، کمک به مردم برای کشف درگیری و تنظیم مجدد خود است. وقتی یک انسان کاملاً همسو باشد ، وقتی همه چیز در درون شما بدون هیچ گونه عقب ماندگی به سمت آنچه می خواهید پیش می رود ، یک سطح اطمینان وجود دارد که شما را به یک اقدام ثابت بر می انگیزد. و این باعث می شود که شما از حداکثر پتانسیل خود استفاده کنید و نتیجه ای فراتر از وحشی ترین رویاهای خود ایجاد کنید.

  3. استراتژی هایی را که م workثرند ، الگو کنید.
  به یاد داشته باشید ، موفقیت سرنخ هایی به جای می گذارد. راهی برای رسیدن به قدرت وجود دارد. راهی برای دستیابی به خواسته های خود در مدت زمان کوتاه تر. و راه یافتن آن الگویی از شخصی است که قبلاً به آنچه شما می خواهید رسیده است . اگر کسی در هر کاری موفق باشد ، چه رابطه عالی داشته باشد ، چه در تجارت فوق العاده موفق باشد ، یا از بدن و انرژی مورد نظر شما برخوردار باشد ، خوش شانس نیست. آنها مجموعه ای از استراتژی ها را به دست آورده اند که آنها به کار می گیرند و این استراتژی ها م workثر هستند. نیازی به اختراع مجدد چرخ نیست. برای موفقیت نیازی به ابداع مجدد راهی ندارید. در طول زندگی ام ، همیشه اعتقاد داشتم که یادگیری از دیگران بهترین بوده است. به این ترتیب دهه ها را به روز فشرده می کنید.

  منبع: کوین یار

  4- احساسات خود را تشدید کنید.
  این امر اجتناب ناپذیر است که زندگی با چیزی که به نظر شما یک ضربه خردکننده وارد می شود ، چه یک بیماری ، یک شکست تجاری یا مشکلی در خانواده شما ، به ما ضربه خواهد زد. اما این لحظه مهمی است که اگر مستقیماً با آن روبرو شویم ، عضله زندگی - قدرت روانی - را به شما می بخشد ، اگر بتوانیم به سادگی آن را هدیه ای از جانب خدا بدانیم و راهی برای استفاده از آن بیابیم.

  لانس آرمسترانگ یک مثال عالی است. وقتی با سرطان روبرو شد ، چه کاری انجام داد؟ تسلیم نشد. او احساساتی را كه باید بیش از هر زمان دیگری در تمام دوران ورزشی خود داشته باشد ، راهی برای موفقیت یافت ، حتی اگر فکر می كرد توانایی های خود را به حداكثر رسانده است. و چه اتفاقی افتاد؟ پس از غلبه بر سرطان ، روبرو شدن با یک دوچرخه سوار دیگر چیزی نبود. او هفت مسابقه متوالی در تور دوفرانس را برد. به یاد داشته باشید ، او پیش از این هرگز برنده هیچ تور د فرانس نبوده است. او چیزی را که می توانست ضربه زننده ترین لحظه زندگی اش باشد به سکوی پرتاب برخی از بزرگترین پیروزی هایش تبدیل کرد. او تصمیم گرفت احساسات خود را تشدید کند و راهی برای فتح پیدا کند ، نه اینکه از آنچه زندگی به او پیشنهاد می دهد شکست بخورد. این لحظه هاست که سرنوشت ما را رقم می زند.

  5. خیلی بیشتر از آنچه انتظار دارید دریافت کنید.
  در نهایت آنچه معنای زندگی ما را شکل می دهد چیزی نیست که به دست می آوریم بلکه آنچه می دهیم. اگر بتوانید هر روز هدف خود را پیدا کنید و راهی برای اضافه کردن ارزش زندگی مردم بیش از دیگران پیدا کنید ، هرگز نگران موفقیت نخواهید بود. اما اگر دائماً فقط می خواهید معامله کنید ، سعی در معامله دارید - "اگر این را به من بدهید این را به شما می دهم" خود را در تلاش برای پیشرفت می بینید. به یاد داشته باشید ، راز زندگی دادن دادن است. ما ساخته نشده ایم که خودخواه باشیم. ما می توانیم موفق شویم و به آن دست یابیم ، اما آنچه در اعماق روح ما می خواهیم این است که احساس کنیم زندگی مهم است ، اینکه ما اهدا کننده هستیم ، نه گیرنده. اگر هر روز بتوانید صادقانه احساس کنید که به اطرافیان خود ارزشی داده اید ، می توانم به شما قول دهم که پیروزی نهایی زندگی را تجربه خواهید کرد. یک زندگی معنی دار و شاد.


  votre commentaire
 • لیفان ۸۲۰ اتوماتیک در خودروسازی کرمان موتور تولید می شود. این خودرو دارای موتوری به ظرفیت ۲۴۰۰ سی سی است که می تواند توانی در حدود ۱۵۸ اسب بخار تولید کند. حداکثر گشتاور موتور ۲۲۱ نیوتن متر است که در دورهای ۴۰۰۰ تا ۴۵۰۰ دور بر دقیقه حاصل می شود. لیفان ۸۲۰ دارای جعبه دنده اتوماتیک ۶ سرعته می باشد که توسط کمپانی DSI استرالیا طراحی و تولید شده است.در ادامه مقاله ریمپ ایسیو لیفان ۸۲۰ اتوماتیک همراه ما باشید.

  مصرف سوخت این خودرو در حالت ترکیبی ۸.۷ لیتر در هر صد کیلومتر است. کارخانه تولید کننده لیفان ۸۲۰ یکسری تنظیمات استاندارد بر روی ایسیو این خودرو انجام می دهد که موجب محدودیت های آزار دهنده ای می گردد. با ریمپ ایسیو لیفان ۸۲۰ اتوماتیک این محدودیت ها برداشته شده و رانندگی با این خودرو لذت بخش تر می شود.

  کاهش مصرف سوخت با ریمپ ایسیو لیفان ۸۲۰ اتوماتیک 

  همانطور که اشاره کردیم، این خودرو در حالت ترکیبی به میزان ۸.۷ لیتر در هر صد کیلومتر سوخت مصرف می کند. اما گاهی مشاهده می شود که مصرف سوخت بیشتر است و علت آن به خاطر بنزین بی کیفیت داخلی می باشد که اکتان پایینی دارد. به دلیل اینکه ایسیوی خودرو لیفان ۸۲۰ طبق استانداردهای بنزین یورو ۵ برنامه ریزی شده، نمی تواند خود را با بنزین تولید داخلی منطبق کند و مصرف سوخت بالا می رود. ریمپ ایسیو لیفان ۸۲۰ اتوماتیک می تواند این مشکل را حل نموده و مصرف سوخت را کاهش دهد.

  رفع کندی گیربکس با ریمپ لیفان ۸۲۰ اتوماتیک 

  لیفان ۸۲۰ به خاطر وزن زیادی که دارد در هنگام حرکت اولیه، شتاب چندان مناسبی نمی گیرد و احساس می کنید ماشین کند است. از طرف دیگر گیربکس اتوماتیک مشکل را دو برابر کرده و کندی حرکت نسبت به مدل های دنده دستی بیشتر حس می شود. ریمپ ایسیو لیفان ۸۲۰ اتوماتیک، موجب می گردد تا شتاب گیری اولیه سریعتر شده، هنگام معکوس کشیدن، گیربکس واکنش بهتری به فشار پدال دهد و همچنین ایراد داغ شدن گیربکس از بین برود.

   

   

  رفع محدودیت سرعت و افزایش شتاب با ریمپ ایسیو لیفان ۸۲۰ اتوماتیک 

  توان خروجی موتور لیفان ۸۲۰ با توجه به ظرفیت ۲.۴ لیتری آن به نظر خیلی پایین است. ۱۵۸ اسب بخار، توانی نیست که متناسب با چنین پیشرانه ای باشد. حتی می توان گفت توان این خودرو تقریبا با توان موتور سراتو برابری می کند. اما این معضل با ریمپ لیفان ۸۲۰ اتوماتیک قابل حل است. برنامه ریزی مجدد ایسیو، توان موتور را تا حد زیادی افزایش می دهد و محدودیت سرعت آن رفع می گردد.

  مزایای دیگر ریمپ ایسیو لیفان ۸۲۰ اتوماتیک 

  رفع تاخیر پدال 

  رفع مشکل تعویض دنده 

  از بین رفتن کپ اولیه 

  بهبود توان خودرو هنگام عبور از مسیرهای سربالایی 

  افزایش گشتاور به میزان ۱۵ درصد 

  تعویض دنده نرم تر و بهبود واکنش دنده معکوس 

  چرا باید ریمپ ایسیو این خودرو را به شرکت کارپلاس بسپاریم؟ 

  شرکت کارپلاس با داشتن تجهیزات به روز و پیشرفته و بهره گیری از نرم افزارهای قدرتمند در زمینه تیونینگ و ریمپ ایسیو، آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز برای ریمپ محصولات کرمان موتور است. این شرکت دارای سابقه طولانی در زمینه تقویت موتور، ریمپ ecu و تیونینگ انواع خودروی داخلی و خارجی است که پنج شعبه رسمی در پایتخت راه اندازی نموده است.

  شرکت کارپلاس ۹۸ نماینده معتبر در سراسر ایران دارد که همگی زیر نظر شعبه اصلی تهران فعالیت می کنند. همه نمایندگان این شرکت، دوره های تخصصی ریمپ ایسیو را با موفقیت پشت سر گذاشته اند و در کار خود حرفه ای هستند. خدمات کارپلاس دارای گارانتی دو ساله است و هزینه خدمات پس از تست تیم فنی و رضایت مشتری دریافت می گردد.

   

   

   

  http://carplusco.com/%d8%b1%db%8c%d9%85%d9%be-%d8%a7%db%8c%d8%b3%db%8c%d9%88-%d9%84%db%8c%d9%81%d8%a7%d9%86-%db%b8%db%b2%db%b0-%d8%a7%d8%aa%d9%88%d9%85%d8%a7%d8%aa%db%8c%da%a9-%da%86%d9%87-%d9%85%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%a7-2/

   


  votre commentaire
 • وجود افراد منفعت طلب و سود جو باعث شده اعتماد به وب سایت های فروش یوسی پابجی موبایل کمی سخت باشد، اما با وجود وب سایت ما دیگر دوران این سختی به آخر رسیده و شما می توانید با خیالی راحت نه تنها یک بار بلکه برای همیشه از وجود خدمات ما جهت خرید uc پابجی استفاده کنید. 

  اگر اولین بار است قصد خرید uc پابجی موبایل را دارید و یا با نارضایتی از مراجع و روش های دیگر سراغ فروشگاه ما آمدید، مطمئناً از این پس انتخاب اول و آخر تان فقط یک جا خواهد بود آن هم جایی نیست جزء فروشگاه ما.

  خرید یوسی 

  جالب است بدانید اعتبار بالا تنها خصوصیتی نیست که باعث شده این پیشنهاد را بدهیم، چرا که وب سایت ما علاوه بر آن، خدمات متعدد و پر مزیت دیگری هم ارائه می دهد. در تیتر بعدی شما را با چند مورد از این خدمات چشمگیر آشنا می کنیم. 

  آشنایی با خدمات فروش یوسی پابجی موبایل 

   

  خدمات فروش یوسی پابجی موبایل در وب سایت ما مجموعه مواردی است که همگی فقط و فقط یک هدف را دنبال می کنند، هدفی که چیزی جزء جلب رضایت مطلوب مشتری ها نیست.  

  بیایید شما را با چند مورد از این خدمات آشنا کنیم: 

  • از آن جا که اولین و مهم ترین معیار خریداران یوسی پابجی، تحویل سریع است؛ یوسی های خریداری شده از وب سایت ما در عرض چند دقیقه پس از اتمام سفارش ارائه می شوند. 
  • نیروی پشتیبان وب سایت ما از خصوصیات بارزی است که نظر هر خریداری را جلب می کند. با بهره مندی از این خدمات می توانید همه ی سوالات و ابهامات خود را مطرح کرده و به نحو احسن راهنمایی شوید. 
  • نبود محدودیت مکانی و زمانی برای بهره مندی از خدمات فروش یوسی پابجی موبایل، در این جا از موارد بسیار مهمی است که جزء بهترین ویژگی های ما به شمار می رود. 
  • همان طور که می دانید قیمت خرید یوسی بنا بر نوسانات دلار و نوع بسته ی درخواستی متفاوت بوده و همواره در حال تغییر لست. با وجود همه ی این ها وب سایت ما دارای مقرون به صرفه ترین تعرفه ها است، به نحوی که اگر با بقیه ی مراجع مقایسه کنید شاهد تفاوت فاحشی خواهید بود. 
  • در هر ساعت و از هر جایی امکان ثبت سفارش برای متقاضی ها بدون هیچ محدودیتی وجود دارد. این یعنی تمام خدمات و مزایا بدون در نظر داشتنِ زمان و مکانِ سفارش، به نحو احسن ارائه می شوند. 
  • درگاه های خرید وب سایت ما به نحوی طراحی شده اند که دارای جامع ترین اطلاعات هستند، جامع بودن اطلاعاتِ بسته های موجود باعث شده بدون ابهام و سوال به راحتی انتخاب مورد نظر خود را یافته و بخرید. 
  • در مورد آخر بد نیست به امنیت بالای درگاه های پرداخت اشاره کنیم که در ایمن ترین قالب ها محافظت می شوند.

  از فروشگاه سوخت گیم می توانید انواع بازی استیم و خرید پول درون برنامه ای مثل یوسی خریداری کنید.


  votre commentaire
 • دانلود کتاب سفر به دیگر سو نوشته کارلوس کاستاندا 

   

  این کتاب بینظیر در مورد رشد شخصی و تغییر عادات و پذیرفتن مسولیتهای زندگی خود میباشد..همانطور که ما همگی میدانیم هریک مسوول تمام نتایج زندگی خود هستیم آن هم با طرز افکار و باورهای غلطی که در ذهن ما نهادینه شده اند.

   

   قسمتهایی از مقدمه نویسنده  کتاب سفر به دیگر سو 

  don با دون خوان ماتوس (sanora) روز شنبه 22 ماه مه 1971 به مكزیك رفتم تا در سونورا آه مدت دهسال راهنمای من بود ملاقات ، (yaqui) جادوگر سرخپوست یاآی (juan matus) آنم . بارها به ملاقات او رفته بودم و آنروز نمی بایست با دفعات قبل تفاوتی داشته باشد .
  معذالك اتف اقات آنروز و روزهای بعد روی من تاثيری قاطع داشت ، بدین معنی آه در این مرحله دوره شاگردی من به پایان رسيد . این بار نه رها آردنی ارادی از سوی من آه پایانمنطقی طلبگی من بود .
  دو آتاب قبلی من ، ” تعليمات دون خوان “ و ” حقيقتی دیگر “ شواهدی بر این شاگردی و آ ار آموزی هستند . در آن دو اثر فرض اصلی من بر این بوده آه حالات غير عادی واقعيت آه به ایجاد می شوند برای آسانی آه تعليمات (psychotropique) سبب مصرف خوراآی گياهان جادوگری را فرا می گيرند ، نقاط عطف مهمی را تشكيل می دهند .
  datura : 
  دون خوان سه نوع از این گياهان را به آمال می شناخت و مورد استفاده قرار ميداد آه پيوتل گفته laphophora williamsii . مشهوراست jimson weed آه در آمریكا بنام inoxia. psilocybo می شود و نوعی قارچ توهم زا از انواع تحت تاثير این گياهان مخدر و توهم زا طریقه دریافت من از دنيا بقدری عجيب و اثرگذارنده بودآه به این نتيجه رسيده بودم آه این حالات ، تنها را ه برقراری رابطه و فرا گرفتن آن چيزی بود آه دون خوان می خواست به من بياموزد….

  Description: دانلود کتاب سفر به دیگر سو نوشته کارلوس کاستاندا 

  فهرست کتاب شامل موارد زیر میباشد 

  1.  مقدمه نویسنده 
  2. متوقف کردن دنيا :
  3.  تائيدات دنيای اطراف ما 
  4.  تاریخچه شخصی خود را از بين بردن 
  5.  اهميت خود را از دست دادن 
  6.  مرگ مشاور خوبی است 
  7. مسئوليت کامل اعمال خود را پذیرفتن 
  8.  شکارچی شدن 
  9.  دست نيافتنی بودن 
  10. شکستن عادات زندگی 
  11.  آخرین نبرد روی زمين 
  12.  خود را در دسترس اقتدار قرار دادن 
  13.  منش جنگجو 
  14.  جدال اقتدار 
  15.  آخرین مقاومت جنگجو 
  16.  راه پيمائی اقتدار 
  17.  بی عملی 
  18. حلقه اقتدار 
  19.  یک حریف ارزنده 
  20. سفر به ایختلان :
  21.  حلقه اقتدار جادوگر 
  22.  متوقف کردن دنيا 
  23.  سفر به ایختلان 

   

   


  votre commentaire
 •  

  اصول سئو سایت فروشگاهی همیشه دغدغه اصلی صاحبان کسب و کارهای اینترنتی بوده و هست. البته دغدغه مهمّی هم هست چرا که سئو یکی از پایدارترین روش های بازاریابی دیجیتال عصر حاضر است. 

   

  فرقی ندارد که وب سایت شما تازه تاسیس است و یا می‌خواهید سایت قدیمی‌تان را بهبود ببخشید. پایه‌های اصول سئوی یک وبلاگ با اصول سئو سایت فروشگاهی شبهات‌های بسیار زیادی دارد. بنابراین قبل از آنکه بخواهید به طور تخصصی این کار را جلو ببرید باید از کلیات آن آگاهی داشته باشید. در این مطلب با ما همراه باشید تا به طور کامل، اصول سئو فروشگاه اینترنتی را با هم مرور کنیم و یاد بگیریم. 

   

  اصول تحقیق کلمات کلیدی برای فروشگاه اینترنتی 

  معمولاً در هنگام شروع راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی، رعایت اصول سئو و یا داشتن استراتژی برای کلمات کلیدی اهمیت زیادی ندارد. خیلی‌ها علت آن را فروشگاه بودن سایت می‌دانند و فکر می‌کنند گذاشتن همان نام محصول به عنوان کلمه کلیدی کفایت می‌کند. شاید این کار در چند مورد به درستی عمل کند و نتیجه مثبت بدهد اما همیشه این‌طور نیست. بلکه لازم است برای هر محصول به طور جداگانه تحقیق کلمات کلیدی را انجام دهید و نسبت به تولید محتوای خوب برای آن اقدام کنید. 

   

  برای رعایت اصول سئو سایت فروشگاهی و به ویژه تحقیق کلمات کلیدی برای فروشگاه اینترنتی لازم است به جزئیات بیشتری در محصولات دقت کنید. توصیه می‌کنیم در مرحله اول لیست کلمات کلیدی مهم را با توجه به اسم و مشخصات اصلی هر محصول پیدا کنید. سپس حوزه تحقیق را گسترده کنید و برای هر یک از کلمات کلیدی، چند عبارت مشابه هم پیدا کنید. انجام این کار در کنار تولید محتوای مناسب برای هر محصول می‌تواند به افزایش بازدید سایت فروشگاهی منجر شود. فراموش نکنید که تحقیق کلمات کلیدی برای بهبود سئو سایت فروشگاهی به طور کلی شامل سه مرحله است: 

   

  ۱) اهداف تجاریتان را پیدا کنید. 

  ۲) لیستی از کلمات کلیدی هدفمند که می‌خواهید در آن‌ها رتبه خوبی کسب کنید را آماده کنید. 

  ۳) برای هر کلمه یک صفحه مجزا ایجاد کرده و برایش محتوای بهینه شده آماده کنید.

   

  روش‌های بهبود سئو فنّی در فروشگاه اینترنتی 

  هر کسب و کار کوچکی هم می‌تواند با رعایت اصول سئو سایت فروشگاهی، سهم عادلانه‌ای از بازدیدکننده و مشتری را به دست بیاورد. این کار با داشتن یک استراتژی محتوایی خوب و کار مداوم ممکن است به نتیجه‌های مثبتی منجر شود. 

   

  رعایت سئو فنی برای بهبود قابلیت سرچ‌پذیری فروشگاه آنلاین شما ضروری است. در واقع سئو فنی به آن بخش از سئو می‌گویند که به طراحی، ساخت و یا رابطه کاربری وب سایت شما بستگی دارد. بیشتر این موارد در کدهای سایت و بخش‌های UI و UX باید اعمال شوند. با این حال مواردی هم هستند که انجام دادن آن‌ها نیاز به تخصص خاصی ندارد. برای افزایش بازدید سایت فروشگاهی بهتر است این نکات را در ذهن داشته باشید. 

   

  • ساختار سایت: 

  ساختار سایت باید به شکلی باشد که محتوا را به راحتی در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهد. توصیه می‌کنم صفحات مهم سایت را بیشتر از سه کلیک از صفحه اصلی دور نکنید. همچنین داشتن دسته‌بندی برای بخش‌های مختلف سایت هم بسیار مهم است. 

   

  ساختار URL: 

  معمولاً URL سایت فروشگاهی بسیار شلوغ است. بهتر است آن را بر اساس دسته‌بندی‌های سایت درست کنید، به شکلی که از دسته‌بندی کلی به محصول زیرشاخه برسید. 

   

  • نقشه سایت: 

  هر سایتی را به دو شکل طراحی می‌کنند: با XML یا HTML. اصول سئو سایت فروشگاهی در هرکدام از این‌ها تفاوت‌ها و جزئیات خاصی دارد که رعایت نکردنشان ممکن است کارتان را بی‌نتیجه بگذارد. به طور معمول HTML در استفاده راحت بازدیدکننده از سایت نقش دارد در حالی که XML می‌تواند به سرچ‌پذیرتر بودن سایت و بهتر شناخته شدن آن برای روبات‌های موتور جستجو کمک کند. 

   

  • تگ (برچسب‌)‌های متناسب: 

  برچسب‌هایی که برای هر صفحه انتخاب می‌کنید در جذب روبات‌های موتور جستجو به سمت بررسی سایت شما موثر است. بنابراین آن‌ها را با توجه به محتوای واقعی صفحه انتخاب کنید و نکته دیگه اینکه به هیچ وجه از برچسب‌های بی رویّه به تعداد زیاد استفاده نکنید.

   

  بهینه سازی و سئو سایت فروشگاهی: 

  ما در این مقاله قصد داریم به بهینه سازی فروشگاه های اینترنتی بپردازیم و شما رو با تمام نکاتی که در آوردن وب سایت فروشگاهیتون به صفحه اول گوگل کمک می کنه،آشنا کنیم . 

  اما قبل از اون به توضیحی درمورد پیدایش تاریخچه این نوع وب سایت ها توجه کنین

   

  تاریخچه پیدایش فروشگاه اینترنتی: 

  اولین تبادل اینترنتی که در آن پرداخت هزینه هم آنلاین انجام شد فروش یک حلقه سی دی موسیقی استینگ 

  توسط دن کان به دوستش بود که در سال 1994 اتفاق افتاد اما در ایران در سال 1385شمسی(2002 میلادی) دیجی کالا شروع کننده ی این حرکت بود 

  البته آغاز کار دیجی کالا با نقد و بررسی وسایل دیجیتال بود و در کنار نقد و بررسی به عرضه ی محدود وسایل دیجیتال هم پرداخت اما از سال 92 فروش بقیه ی اقلامو به سایت خودش اضافه کرد و در مدت زمان کوتاهی به قطب فروش اینترنتی در ایران تبدیل شد

   

  بهینه سازی وب سایت فروش آنلاین یعنی چه... ؟ 

  منظور از بهینه سازی وب سایت فروشگاهی،آوردن سایت های فروش آنلاین به صفحه ی اول گوگل هستش بطوریکه باعث افزایش جذب کاربر و تبدیل اونها به مشتریان واقعی بشه 

  این روزها یکی از پردرآمدترین زمینه های کسب درآمد عرضه ی محصولات به صورت اینترنتی و آنلاینه ولی آیا همه ی فروشگاه های اینترنتی از درآمد زیاد برخوردارند؟ مسلما خیر 

  اما چه چیزی باعث شده بعضی از سایت ها به شدت از رقبا پیشی بگیرن و درآمد خودشونو چند برابر کنن؟ 

  1-تبلیغات و برند سازی 

  2-سئو وب سایت فروشگاهی 

  فرض کنین یه نفر توی اینترنت عبارت" خرید مانتوی ارزان قیمت "رو سرچ میکنه ،گوگل برای این کاربر در صفحه ی اول 10 سایتو نمایش میده کاربر از اولین سایت شروع میکنه به باز کردن لینک و  باتوجه به قیمت و زیبایی مانتو  به احتمال 90% بین همون 10 لینک  به نتیجه میرسه و خریدشو انجام میده!! 

  اگر در صفحه اول نباشید کسی توجهی به شما نخواهد کرد . 

  پس ما برای رونق دادن به کسب و کار اینترنتیمون باید سایتمونو به صفحه ی اول بیاریم قبلا در مقاله آوردن سایت به صفحه ی اول گوگل در مورد چگونگی این کار صحبت کردیم 

   

  بهینه سازی سایت فروشگاهی سخته یا نه ؟؟؟ 

  اما وب سایت های فروش آنلاین یه تفاوت بزرگی با سایت های معمولی دارند و اون هم  عدم استفاده از محتوا در اینگونه وب سایتهاست 

  این سایت ها اغلب دارای چندین عکس با توضیحات مربوط به اون عکس برای خرید هستش  پس سئوی این نوع سایت ها کمی سخت تر تخصصی تر و پیچیده تر هستن اما سوالی که پیش میاد اینه که :

   

  آیا با وجود وب سایت هایی معروف و بزرگ شانسی برای شما وجود دارد ؟ 

  اگه میخواید یه فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید این قسمتو حتما بخونین 

  تمام وب سایت های معروف و بزرگ روزی از صفر شروع کرده اند اما با در پیش گرفتن بهترین روش معروف شدند و به درآمدهای کلان رسیدند 

  در ابتدای راه اندازی کار احتمالا درآمد زایی چشم گیری نخواهید داشت و شاید ناامید بشین 

  اما بهتره بدونین پیشرفت و افزایش درآمد شما هم به دیجیتال مارکتینگ و مهم تر از آن به محبوبیت مقابل گوگل نیز بستگی داره 

  یک کاربر که قصد خرید آنلاین داره مثلا سرچ میکنه خرید آنلاین موبایل آیفون 7 حالا این گوگله که تصمیم میگیره کدوم سایت هارو واسش بیاره . 

  برای موفقیت در بین این همه رقیب قوی و کارکشته مهم ترین چیز استراتژی شما و اهداف شماست که می بایست کاربران را جذب سایت شما کند . 

  اگر میخواهید در این مسیر پر فراز و نشیب موفق باشید و از سایرین پیشی بگیرید مشتریان خود را هم به صورت بالقوه (دنیای وب) و هم بالفعل (محیط های فیزیکی مثل مغازه ها و...) جذب نمایید و فراموش نکنید کاربران موقعی به سراغتان می آیند که خدماتی بهتر و قوی تر از سایرین بخصوص قیمتی کمتر به آنها دهید . 

   

  دیجیتال مارکتینگ یا سئو سایت ، کدام یک مفیدتر است ؟ 

  طبق آمار بیش از 70% کاربران از طریق سرچ در گوگل وارد وب سایت ها می شوند و بقیه ی کابران از راه های دیگه مثل شبکه های اجتماعی ،وارد کردن آدرس سایت بصورت مستقیم و ...وارد میشن 

  اما موقعی میتوان به این سوال پاسخ داد که شما قرار است یک محصول شناخته شده بفروشید یا اینکه قرار است یک محصول را ابتدا به سایرین معرفی کنید و سپس به فروش آن بپردازید . 

  در روش اول سئو بسیار خوب است و میتواند شما را رشد دهد اما در روش دوم باید بدانید کاربران بر اساس نیازهایشان جستجو می کنند و وقتی چیزی را نشناسند قطعا جستجو نخواهند کرد که در این مواقع دیجیتال مارکتینگ پیشنهاد می شود .

   

   

  اصول سئو سایت فروشگاهی همیشه دغدغه اصلی صاحبان کسب و کارهای اینترنتی بوده و هست. البته دغدغه مهمّی هم هست چرا که سئو یکی از پایدارترین روش های بازاریابی دیجیتال عصر حاضر است. 

   

  فرقی ندارد که وب سایت شما تازه تاسیس است و یا می‌خواهید سایت قدیمی‌تان را بهبود ببخشید. پایه‌های اصول سئوی یک وبلاگ با اصول سئو سایت فروشگاهی شبهات‌های بسیار زیادی دارد. بنابراین قبل از آنکه بخواهید به طور تخصصی این کار را جلو ببرید باید از کلیات آن آگاهی داشته باشید. در این مطلب با ما همراه باشید تا به طور کامل، اصول سئو فروشگاه اینترنتی را با هم مرور کنیم و یاد بگیریم. 

   

  اصول تحقیق کلمات کلیدی برای فروشگاه اینترنتی 

  معمولاً در هنگام شروع راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی، رعایت اصول سئو و یا داشتن استراتژی برای کلمات کلیدی اهمیت زیادی ندارد. خیلی‌ها علت آن را فروشگاه بودن سایت می‌دانند و فکر می‌کنند گذاشتن همان نام محصول به عنوان کلمه کلیدی کفایت می‌کند. شاید این کار در چند مورد به درستی عمل کند و نتیجه مثبت بدهد اما همیشه این‌طور نیست. بلکه لازم است برای هر محصول به طور جداگانه تحقیق کلمات کلیدی را انجام دهید و نسبت به تولید محتوای خوب برای آن اقدام کنید. 

   

  برای رعایت اصول سئو سایت فروشگاهی و به ویژه تحقیق کلمات کلیدی برای فروشگاه اینترنتی لازم است به جزئیات بیشتری در محصولات دقت کنید. توصیه می‌کنیم در مرحله اول لیست کلمات کلیدی مهم را با توجه به اسم و مشخصات اصلی هر محصول پیدا کنید. سپس حوزه تحقیق را گسترده کنید و برای هر یک از کلمات کلیدی، چند عبارت مشابه هم پیدا کنید. انجام این کار در کنار تولید محتوای مناسب برای هر محصول می‌تواند به افزایش بازدید سایت فروشگاهی منجر شود. فراموش نکنید که تحقیق کلمات کلیدی برای بهبود سئو سایت فروشگاهی به طور کلی شامل سه مرحله است: 

   

  ۱) اهداف تجاریتان را پیدا کنید. 

  ۲) لیستی از کلمات کلیدی هدفمند که می‌خواهید در آن‌ها رتبه خوبی کسب کنید را آماده کنید. 

  ۳) برای هر کلمه یک صفحه مجزا ایجاد کرده و برایش محتوای بهینه شده آماده کنید.

   

  روش‌های بهبود سئو فنّی در فروشگاه اینترنتی 

  هر کسب و کار کوچکی هم می‌تواند با رعایت اصول سئو سایت فروشگاهی، سهم عادلانه‌ای از بازدیدکننده و مشتری را به دست بیاورد. این کار با داشتن یک استراتژی محتوایی خوب و کار مداوم ممکن است به نتیجه‌های مثبتی منجر شود. 

   

  رعایت سئو فنی برای بهبود قابلیت سرچ‌پذیری فروشگاه آنلاین شما ضروری است. در واقع سئو فنی به آن بخش از سئو می‌گویند که به طراحی، ساخت و یا رابطه کاربری وب سایت شما بستگی دارد. بیشتر این موارد در کدهای سایت و بخش‌های UI و UX باید اعمال شوند. با این حال مواردی هم هستند که انجام دادن آن‌ها نیاز به تخصص خاصی ندارد. برای افزایش بازدید سایت فروشگاهی بهتر است این نکات را در ذهن داشته باشید. 

   

  • ساختار سایت: 

  ساختار سایت باید به شکلی باشد که محتوا را به راحتی در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهد. توصیه می‌کنم صفحات مهم سایت را بیشتر از سه کلیک از صفحه اصلی دور نکنید. همچنین داشتن دسته‌بندی برای بخش‌های مختلف سایت هم بسیار مهم است. 

   

  • ساختار URL: 

  معمولاً URL سایت فروشگاهی بسیار شلوغ است. بهتر است آن را بر اساس دسته‌بندی‌های سایت درست کنید، به شکلی که از دسته‌بندی کلی به محصول زیرشاخه برسید. 

   

  • نقشه سایت: 

  هر سایتی را به دو شکل طراحی می‌کنند: با XML یا HTML. اصول سئو سایت فروشگاهی در هرکدام از این‌ها تفاوت‌ها و جزئیات خاصی دارد که رعایت نکردنشان ممکن است کارتان را بی‌نتیجه بگذارد. به طور معمول HTML در استفاده راحت بازدیدکننده از سایت نقش دارد در حالی که XML می‌تواند به سرچ‌پذیرتر بودن سایت و بهتر شناخته شدن آن برای روبات‌های موتور جستجو کمک کند. 

   

  • تگ (برچسب‌)‌های متناسب: 

  برچسب‌هایی که برای هر صفحه انتخاب می‌کنید در جذب روبات‌های موتور جستجو به سمت بررسی سایت شما موثر است. بنابراین آن‌ها را با توجه به محتوای واقعی صفحه انتخاب کنید و نکته دیگه اینکه به هیچ وجه از برچسب‌های بی رویّه به تعداد زیاد استفاده نکنید.

   

  بهینه سازی و سئو سایت فروشگاهی: 

  ما در این مقاله قصد داریم به بهینه سازی فروشگاه های اینترنتی بپردازیم و شما رو با تمام نکاتی که در آوردن وب سایت فروشگاهیتون به صفحه اول گوگل کمک می کنه،آشنا کنیم . 

  اما قبل از اون به توضیحی درمورد پیدایش تاریخچه این نوع وب سایت ها توجه کنین

   

  تاریخچه پیدایش فروشگاه اینترنتی: 

  اولین تبادل اینترنتی که در آن پرداخت هزینه هم آنلاین انجام شد فروش یک حلقه سی دی موسیقی استینگ 

  توسط دن کان به دوستش بود که در سال 1994 اتفاق افتاد اما در ایران در سال 1385شمسی(2002 میلادی) دیجی کالا شروع کننده ی این حرکت بود 

  البته آغاز کار دیجی کالا با نقد و بررسی وسایل دیجیتال بود و در کنار نقد و بررسی به عرضه ی محدود وسایل دیجیتال هم پرداخت اما از سال 92 فروش بقیه ی اقلامو به سایت خودش اضافه کرد و در مدت زمان کوتاهی به قطب فروش اینترنتی در ایران تبدیل شد

   

  بهینه سازی وب سایت فروش آنلاین یعنی چه... ؟ 

  منظور از بهینه سازی وب سایت فروشگاهی،آوردن سایت های فروش آنلاین به صفحه ی اول گوگل هستش بطوریکه باعث افزایش جذب کاربر و تبدیل اونها به مشتریان واقعی بشه 

  این روزها یکی از پردرآمدترین زمینه های کسب درآمد عرضه ی محصولات به صورت اینترنتی و آنلاینه ولی آیا همه ی فروشگاه های اینترنتی از درآمد زیاد برخوردارند؟ مسلما خیر 

  اما چه چیزی باعث شده بعضی از سایت ها به شدت از رقبا پیشی بگیرن و درآمد خودشونو چند برابر کنن؟ 

  1-تبلیغات و برند سازی 

  2-سئو وب سایت فروشگاهی 

  فرض کنین یه نفر توی اینترنت عبارت" خرید مانتوی ارزان قیمت "رو سرچ میکنه ،گوگل برای این کاربر در صفحه ی اول 10 سایتو نمایش میده کاربر از اولین سایت شروع میکنه به باز کردن لینک و  باتوجه به قیمت و زیبایی مانتو  به احتمال 90% بین همون 10 لینک  به نتیجه میرسه و خریدشو انجام میده!! 

  اگر در صفحه اول نباشید کسی توجهی به شما نخواهد کرد . 

  پس ما برای رونق دادن به کسب و کار اینترنتیمون باید سایتمونو به صفحه ی اول بیاریم قبلا در مقاله آوردن سایت به صفحه ی اول گوگل در مورد چگونگی این کار صحبت کردیم 

   

  بهینه سازی سایت فروشگاهی سخته یا نه ؟؟؟ 

  اما وب سایت های فروش آنلاین یه تفاوت بزرگی با سایت های معمولی دارند و اون هم  عدم استفاده از محتوا در اینگونه وب سایتهاست 

  این سایت ها اغلب دارای چندین عکس با توضیحات مربوط به اون عکس برای خرید هستش  پس سئوی این نوع سایت ها کمی سخت تر تخصصی تر و پیچیده تر هستن اما سوالی که پیش میاد اینه که :

   

  آیا با وجود وب سایت هایی معروف و بزرگ شانسی برای شما وجود دارد ؟ 

  اگه میخواید یه فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید این قسمتو حتما بخونین 

  تمام وب سایت های معروف و بزرگ روزی از صفر شروع کرده اند اما با در پیش گرفتن بهترین روش معروف شدند و به درآمدهای کلان رسیدند 

  در ابتدای راه اندازی کار احتمالا درآمد زایی چشم گیری نخواهید داشت و شاید ناامید بشین 

  اما بهتره بدونین پیشرفت و افزایش درآمد شما هم به دیجیتال مارکتینگ و مهم تر از آن به محبوبیت مقابل گوگل نیز بستگی داره 

  یک کاربر که قصد خرید آنلاین داره مثلا سرچ میکنه خرید آنلاین موبایل آیفون 7 حالا این گوگله که تصمیم میگیره کدوم سایت هارو واسش بیاره . 

  برای موفقیت در بین این همه رقیب قوی و کارکشته مهم ترین چیز استراتژی شما و اهداف شماست که می بایست کاربران را جذب سایت شما کند . 

  اگر میخواهید در این مسیر پر فراز و نشیب موفق باشید و از سایرین پیشی بگیرید مشتریان خود را هم به صورت بالقوه (دنیای وب) و هم بالفعل (محیط های فیزیکی مثل مغازه ها و...) جذب نمایید و فراموش نکنید کاربران موقعی به سراغتان می آیند که خدماتی بهتر و قوی تر از سایرین بخصوص قیمتی کمتر به آنها دهید . 

   

  دیجیتال مارکتینگ یا سئو سایت ، کدام یک مفیدتر است ؟ 

  طبق آمار بیش از 70% کاربران از طریق سرچ در گوگل وارد وب سایت ها می شوند و بقیه ی کابران از راه های دیگه مثل شبکه های اجتماعی ،وارد کردن آدرس سایت بصورت مستقیم و ...وارد میشن 

  اما موقعی میتوان به این سوال پاسخ داد که شما قرار است یک محصول شناخته شده بفروشید یا اینکه قرار است یک محصول را ابتدا به سایرین معرفی کنید و سپس به فروش آن بپردازید . 

  در روش اول سئو بسیار خوب است و میتواند شما را رشد دهد اما در روش دوم باید بدانید کاربران بر اساس نیازهایشان جستجو می کنند و وقتی چیزی را نشناسند قطعا جستجو نخواهند کرد که در این مواقع دیجیتال مارکتینگ پیشنهاد می شود .

   

  منابع: مارکترها ، رهام وب

   


  votre commentaire