•  

  خريد كتاب از آمازون

  از آنجايي كه خريد كتاب از آمازون و يك سري كتابهاي خارجي براي برخي از هموطنان عزيز سخت است بر آن شديم كه به هموطنان عزيز در مورد خريد آخرين نسخه هاي كتاب هاي آمازون كمك كنيم. ما توانايي خريد نسخه هاي چاپي ارجينال با تضمين خريد از آمريكا را داريم.اين نوع كتاب ها به صورت الكترونيكي يا چاپي بوده و ميتواند در پلتفرم هاي مختلف استفاده قرار بگيرد.

  براي خواندن و استفاده از كتاب هاي آمازون آمريكا حتما بايد اكانت آمازون داشته باشيد ولي براي نسخه هاي PDF و ePub نيازمند نرم افزار خاصي نمي باشد. كتاب هاي سفارش داده شده حتما در كنار نسخه ارجينال نسخه PDF تبديل شده هم ارسال مي شود كه كار كتاب خوانان عزيز راحت تر انجام شود.

  براي خريد كتاب از آمازون ، گوگل بوك يا … تنها كافيست لينك كتاب را در نوار جستجو بالاي سايت مالتينا وارد كنيد، ثبت سفارش كنيد و بعد با استفاده از اكانت خودتان كه در سامانه ثبت كرده ايد سفارش شما دريافت شده و برآورد خواهد شد. لطفا قبل از ثبت سفارش جديد براي كاهش زمان تحويل از بخش خريد كتاب عنوان مورد نظر خود را جستجو كنيد.

   

   

   

  خريد كتاب از آمازون با حداقل ۸۰ درصد تخفيف

  خريد كتاب از آمازون توسط تيم  malltina با حداقل ۸۰ درصد تخفيف نسبت به قيمت كتاب در آمازون انجام مي‌شود. بسياري اوقات نسخه ترجمه‌شده كتاب‌هاي خارجي در بازار ايران يافت نمي‌شود. ازاين‌رو دانشجويان و اساتيد دانشگاهي نياز به خريد كتاب‌هاي زبان اصلي مي‌كنند. به علت تحريم‌هاي همه‌جانبه‌اي كه در سال‌هاي اخير بر كشور تحميل شد، سايت‌هاي فروش كتاب خارجي از ارسال نسخه چاپي كتاب‌ها به مقصد ايران خودداري مي‌ورزند. خريد نسخه چاپي كتاب‌ها از طريق مالتينا امكان‌پذير است. و علاوه بر هزينه به صرفه جهت خريد و ارسال كتاب‌ها، كمتر از 15 روز زمان نياز است تا كتاب‌ها به ايران ارسال شوند. اما برخي سايت‌ها نظير آمازون الزاما نسخه الكترونيكي كتاب را ندارند و شما مجبور هستيد تا براي مطالعه آن كتاب حتما نسخصه چاپي كتاب را از آمازون خريداري كنيد امكان خريد نسخه چاپي كتاب‌ها براي تيم malltina فراهم است.

   

   

   

  خريد مستقيم كتاب از آمازون

  سايت آمازون حتي اجازه مشاهده كتاب‌هاي كيندل را به ايرانيان نمي‌دهد جه برسد به فروش اين كتاب‌ها! به‌طور مثال اگر با آي پي داخل كشور ايران بر روي لينك خريد اين كتاب كليك كنيد فرمت Kindle كتاب را مشاهده نمي‌كنيد! ولي اگر از نرم‌افزارهاي تغيير آي پي استفاده كنيد امكان خريد نسخه كيندل كتاب براي شما فراهم مي‌شود. علاوه بر اين امكان خريد مستقيم از آمازون نيست. بايد از سايت‌هاي واسطه كارت‌هاي اعتباري با مبلغ بالاتر از قيمت اصلي آن تهيه كنيد و سپس اقدام به خريد كتاب از آمازون كنيد. درنهايت قيمت كتاب‌هاي كيندل معمولاً بالا است. مثلاً براي همين كتاب بايد ۸۹ دلار معادل ۴۰۰ هزار تومان پرداخت كنيد!

   

  خريد كتاب‌هاي آمازون با مالتينا

  اين امكان براي تيم مالتينا فراهم است كه تمامي كتاب‌هاي آمازون را با بيش از ۸۰ درصد تخفيف از طريق كتابخانه‌هاي عمومي و همچنين دانشگاهي خارجي تهيه نمايد. قيمت نسخه الكترونيك كتاب‌ها در مالتينا بسيار پايين‌تر از قيمت كتاب‌ها در آمازون مي‌باشد. بنابراين نيازي نيست كتاب‌هاي آمازون را باقيمت‌هاي بالايي تهيه نماييد. به‌عنوان‌ مثال تهيه كتاب ۴۰۰ هزارتوماني بالا براي تيم مالتينا با مبلغ ۱۵ هزار تومان امكان پذير است.

   

  مراحل خريد كتاب از آمازون در مالتينا

  جهت خريد كتاب‌ از آمازون ، ابتدا وارد صفحه اصلي سايت malltina شويد. در فيلد جستجو تنها عنوان كتاب را وارد نماييد. درصورتي‌كه كتاب مدنظر شما در سايت موجود باشد، امكان خريد مستقيم كتاب براي شما فراهم خواهد شد. علاوه بر اين در صورتي كتاب مدنظر شما در سايت موجود نباشد، امكان سفارش كتاب نيز وجود دارد. راهنماي كامل دانلود كتاب از سايت مالتينا و در صفحه راهنماي دانلود و سولات متداول  قابل مشاهده است.

  تيم مالتينا آماده پاسخ‌گويي سؤالات شما در مورد خريد كتاب از آمازون مي‌باشد. سؤالات خود را از طريق پشتيباني سايت ارسال نماييد.


  خريد كتاب از آمازون Amazon

  بي شك دسترسي به آخرين نسخه‌هاي كتاب‌ها فيزيكي و حتي كتاب‌هاي الكترونيكي PDF و نسخه الكترونيكي Kindle نياز هر دانشجو، محقق ،پژوهشگر و علاقمندان به مطالعه است، اما با توجه به اينكه كاربران ايراني دسترسي به روش‌هاي پرداخت بين‌المللي ندارند، لذا خريد كتاب بصورت فيزيكي و بعضيا بصورت الكترونيكي امكان‌پذير نيست. با استفاده از سرويس خريد كتاب سايت ماتينا امكان سفارش كتاب و محصولات فرهنگي از وبسايت آمازون امكان‌پذير است .

   

  طريقه سفارش و خريد كتاب از آمازون Amazon

  در صورتي كه فقط نياز به خريد كتاب از آمازون Amazon داريد، مي‌توان بجاي خريد كتاب فيزيكي نسخه الكترونيكي ( كيندل Kindle) تهيه كرد و مستقيم براي حساب كاربري شخص مورد نظر ارسال نمود بدون نياز به هر گونه گيفت كارت و سپس بعد از نصب اپليكيشن كيندل (اندرويد / iOs / ويندوز ) به قمسمت كتابخانه رفته و كتاب مورد نظر را خواهيد ديد.

   

  چنانچه فقط نياز به خود كتاب بصورت فيزيكي داريد، بعد از عضويت در سايت، لينك كتاب را در نوار جستجو درج كنيد و سپس اقدام به ثبت سفارش كنيد تا 15 روز بعد درب منزل تحويل بگيريد.

   

  حتي‌المقدار براي خريد كتاب‌ از آمازون، روي آمازون كشورهاي اروپايي جستجو كنيد ( سفارش كتاب از طريق حساب كاربري داراي حساب Prime انجام مي‌شود كه ۴۸ تا ۷۲ ساعت بعد از سفارش كتاب به دست مالتينا خواهد رسيد)

  دقت فرماييد كتاب،مجله و محصول فرهنگي مغايرتي با قوانين گمركي و فرهنگي كشورمان نداشته باشد، در غير اينصورت امكان كنسل شدن خريد شما وجود خواهد داشت و يا درگمرك برگشت خواهد خورد و عواقب آن تماما متوجه سفارش دهنده است.

  در زمان سفارش كتاب‌ها فقط معادل ريالي كتاب‌ها دريافت خواهد شد، و زمان پست كردن كتاب و محصولات، هزينه آن جداگانه دريافت خواهد شد، بطور مثال زمان سفارش شما فقط هزينه خود كتاب را پرداخت خواهيد كرد و بعد از اينكه كتاب‌ها آماده پست شدن به سفارش دهنده شد، هزينه پستي توسط دفتر پستي محاسبه و فاكتور آن جداگانه محاسبه و ارسال مي‌شود .

  در صورت موجود نبودن كتاب ، نشريه ، مجله و هر كالاي مورد نظر شما در آمازون كشورهاي اروپايي، امكان تهيه آن از سايت  Amazon.com هم خواهد بود اما زمان بيشتري براي دريافت خواهد برد.

  در صورت سفارش چند محصول ، بعد از رسيدن آخرين محصول ، همه موارد يكجا براي سفارش دهنده ارسال خواهد شد.

  مالتينا در كشورهاي آلمان و ايتاليا امكان دريافت سفارشات و خريد كتاب از آمازون Amazon را دارد بنابر اين از اين دو كشور سفارش شما به سمت ايران پست خواهد شد ، بنابر اين بر خلاف سايت‌هاي ديگر كه دفتر آن‌ها در دوبي است و خريدار مجبور به پرداخت ۲بار هزينه گمرك است در مالتينا شما فقط هزينه گمرك كشور ايران را پرداخت مي‌كنيد.

   

  تصورات نادرست در مورد خريد كتاب از آمازون

  • درست است كه كتاب‌هاي كاغذي (Paperback) به ايران پست نمي‌شوند، ولي كتاب‌هاي كيندل (Kindle) نسخه كاغذي نيست و به صورت الكترونيكي مي باشد، بنابراين نياز به پست نيست. شما مي‌توانيد كتاب‌هاي الكترونيك فروشگاه كنيدل را به محض خريد مشاهده و مطالعه كنيد. شما از طريق ماليتنا ميتوانيد حتي كتاب هاي كاغذي را از آمازون آمريكا سفارش داده و درب منزل در ايران تحويل بگيريد.

   

  • برخي گمان مي‌كنند كه براي استفاده از كتاب‌هاي الكترونيك، بايد حتما كتاب‌خوان كيندل داشت. اين تصور كاملا اشتباه است. كيندل برنامه‌هايي براي همه سيستم عاملها دارد. بعد از نصب اپليكيشن كيندل (

  4 commentaires
 • مدیریت دانش یکی از تکنیک هایی است که به اشتراک گذاشتن دانش متخصصان و جریان آزاد آموزش در سازمان کمک های شایانی می کند.

  دنیای مدیریت دانش بسیار گسترده است و خودش یک سیستم حرفه ای را می طلبد.  اما از انجایی که تخصص من ساده سازی دانش مدیریت و البته کاربردی نمودن آن است، در ادامه چندین پیشنهاد عالی و کاملا کاربردی برای مدیریت دانش سازمانی برای شما دارم.

  تصور کنید افراد تیم تان درسی بسیار گرانبها آموخته اند که به موجب آن می توان میلیون ها تومان در سازمان صرفه جویی کرد و البته این درس برای کلیه ی افراد سازمان کاربردی و قابل اجرا خواهد بود.
  حال تصور کنید که هیچ کس دیگری در سازمان شانس یادگیری این درس و دانش را نداشته باشد.

  به نظرم فاجعه است ، چه ضرر و زیانی!

  این اتفاقی است که اغلب سازمان های ما به آن دچار هستند.

   بارها اتفاقات و مسائل در سازمان تکرار می شوند و هربار از همان جایی که چند وقت پیش آسیب دیده ایم دوباره آسیب می بینیم.
  این موضوع بارها و بارها در مورد مشکلات مختلف تکرار می شود و اغلب حافظه سازمانی هم آن را به خاطر نمی آورد.
  گروهی کاری عالی انجام می دهد ولی کسی آن را تبدیل به دانش برای کل سازمان نمی کند و افراد دیگر سازمان این روش عملکرد و بهبود را نمی آموزند.
  اینجا هم باز ضرر پشت ضرر برای سازمان رقم خواهد خورد.

  مدیریت-دانش-سازمانی 

  مخازن سازمانی (افرادی که دانش را نزد خود نگه می دارند) اغلب موجب توقف یا بازداشتن توانایی افراد برای همکاری با یکدیگر خواهند شد.

  این امر مانع به اشتراک گذاشتن اطلاعات و دانش توسط کارکنان خواهد شد، مخازن مانند یک مخزن همه چیز را به درون می کشند و اجازه جریان آزاد اطلاعات را نمی دهند. آنها از اشتراک آموخته های افراد با یکدیگر نیز جلوگیری می کنند.

   این امر موجب بیهودگی، ناکارآمدی، بی کفایتی و استفاده ی غیر مؤثر از دانش سازمانی می گردد.

  در ادامه پیشنهادهایی برای مدیریت دانش در سازمان به صورت کاربردی داده شده است. به دقت به آنها توجه کنید و آنها را بکار ببرید تا بتوانید جریان اطلاعات را آزاد کنید.

  پشنهادهایی کاربردی برای مدیریت دانش سازمانی

  1. انتظاراتتان را تنظیم کنید و بگویید می خواهید افرادتان چه کارهایی را به انجام برسانند:

  افراد موجود در قسمت های دیگر سازمان را بشناسید و با آنها آشنا شوید.

   به خوبی از آنچه در سایر بخش های کسب و کار می گذرد اطلاع داشته باشید.

  خودتان آموزه هایتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

   بررسی کنید و ببینید در ابتدای آغاز پروژه از چه مواردی آگاهی داشتید.

  افرادی را شناسایی کنید که علاقه مند به آموزش باشند.

   

  1. برای حمایت و تقویت این انتظارات، از افرادتان بپرسید آنها از دیگران چه نکاتی را آموخته اند.

  این نکته تاکید می کند که شما می خواهید افرادتان به آنچه دیگران انجام می دهند توجه کنند و از آنها درس بگیرند.

  آنها را ترغیب کنید هر هفته یک نکته از دیگران بیاموزند و آن را به شما گزارش دهند. سپس شما این نکات را دسته بند و مستندسازی کنید. این تکنیک بی نظیر عمل می کند.

  سؤالاتی مشابه سؤالات زیر از افرادتان بپرسید. این کار به تیم تان کمک می کند که سمت و سوی یادگیری سازمانی را بهتر درک کنند.

  این مطلب را از دست ندهید-->  آموزش کارکنان را چگونه انجام دهیم؟

   چه کسی قبلا، کاری مشابه این کار را انجام داده است؟

  ما از گروه X چه نکاتی می توانیم بیاموزیم؟

   افراد در گذشته خواستار انجام دادن چه کارها و اقداماتی بوده اند؟

   هنگامی که با فرد X سخن می گویید، چه چیزهایی میاموزید؟

  مدیریت-دانش-سازمانی 

  1. درباره ی اهمیت مدیریت دانش و کسب و به اشتراک گذاشتن آن میان افراد سازمان، آگاهی لازم را در گروه تان به وجود آورید.

  از موفقیت های گذشته بگویید. درباره ی کسب موفقیت ها در سایر بخش های سازمان با اعضای گروه تان گفتگو کنید.

  1. چک کردن امور با سایر افراد، را جزو فرایند کاری تان در سازمان قرار دهید.

   برای مثال، اولین گام در دستیابی به یک ابتکار جدید پی بردن به این مسئله است که دیگران در سازمان درباره ی این موضوع چه اقداماتی انجام میدهند.

  2. جلساتی درباره ی بررسی وبازپرسی مطالب، راجع به فرآیندها برگزار کنید تا آموزه های مفید را میان اعضای گروه به اشتراک بگذارید.

  سایر افرادی را که ممکن است از این موضوع نفعی ببرند نیز در این جلسات دعوت کنید

  1. مطمئن شوید افرادی که با مشتریان مشابه مشغول به کار هستند نیز مشغول تبادل و آموختن اطلاعات اند.

  مشتریان دوست ندارند یک مسئله را با چند نفر در میان بگذارند. شما باید کاری کنید که دانش مرتبط با مشتریان و اطلاعات آنها بین تمامی افراد گروه به اشتراک گذاشته شود.

  1. موانع به اشتراک گذاشتن اطلاعات و مدیریت دانش نهفته در آن سوی مرزهای سازمان را بشناسید.

  ببینید آیا افراد به جای آنکه با رقبای خارجی خود رقابت کنند، با یکدیگر مشغول رقابت هستند یا خیر و چرا. با همکارانتان در گروه صحبت کنید و روی اهداف پربازده تر تمرکز کنید.

   

  منبع : https://www.dekami.com/knowledgemanagement/


  votre commentaire
 • فایل یابی یکی از کارهایی است که مشاور املاک مستمر باید انجام دهد تا از بازار جا نماند

  از طرفی کارشناسی و فایل یابی یکی از سخت ترین مراحل کار مشاور املاک هست و بعد از مدتی خیلی خسته کننده و تکراری به نظر میاد.

  برای خیلی از مشاوران املاک جستجو و بررسی فایل ها بین تعداد زیادی آگهی گیج کننده و کسالت آوره…

  که هر روز و هر روز روزنامه را چک کنن برنامه دیوار و شیپور را بررسی کنند .

  ما همواره به دنبال راهی برای آسان تر کردن فایل یابی برای مشاورین بوده ایم

  روی ایده های مختلف کار کردیم

  1. اپلیکیشن موبایل
  2. کانال تلگرام
  3. گروه تلگرام
  4. سایت اینترنتی

   

  قصد ارائه اختصاصی فایل های اینترنتی منطقه شما را داریم

  یعنی فایل های رنج کاری شما به صورت اختصاصی برای شما ارسال بشود

  تنها کاری که شما باید انجام دهید اینه که عضو ربات تلگرامی دیجی فایل بشوید و هر روز فقط دیجی فایل را چک کنید…

  در دیجی فایل تمام فایل های منطقه شما از دیوار و شیپور و روزنامه را جمع آوری می کنیم و دیگر نیازی نیست شما ساعت های طولانی به جستجو در روزنامه و دیوار و شیپور بپردازیددیجی فایل در حال تکمیل است و شما می توانید با نظر گذاشتن در زیر همین مطلب از اشتراک یک ماهه رایگان استفاده کنید .


  2 commentaires
 • خیانت از طرف هرکسی که باشد ( همسر، نامزد، دوست‌پسر یا ‌دختر و حتی دوستان صمیمی) برایمان سخت و دردناک است و ضربات روحی و عاطفی شدیدی به ما وارد می‌کند. خواه‌ناخواه امکان دارد همه ما با این تجربه تلخ و دشوار روبه‌رو شویم اما این که چگونه بفهمیم مورد خیانت قرار گرفته‌ایم یا خیر و در این مواقع چه عکس‌العملی از خود نشان دهیم بسیار مهم است زیرا هرگونه قضاوت نا‌به‌جا یا واکنش غیرمنطقی می‌تواند به ضرر خودمان تمام شود.

  اگر برسر دوراهی ماندن در رابطه یا تمام‌ کردن آن قرار گرفته‌اید یا اخیرا نشانه‌هایی را در دوست‌پسرتان دیده‌اید که شما را دچار تردید کرده‌است توصیه می‌کنیم در ادامه این متن با ما همراه باشید. در این مقاله به بررسی جنبه‌های مختلف خیانت دوست پسر ، شامل نشانه‌های خیانت و نحوه برخورد با آن پرداخته‌ایم.

  نشانه‌های خیانت دوست پسر

  افراد خیانت‌کار نشانه‌های واضحی از خود نشان می‌دهند که با اندکی دقت می‎‌توانید به‌راحتی آن‌ها را تشخیص دهید. اگر دوست‌پسر شما چند مورد از نشانه‌های زیر را دارد احتمالا در حال خیانت‌ کردن به شما است:

  مهربان‌تر شده‌ است

  مهربان‌تر شده‌ است

  شاید باور نکنید اما تغییر رفتار مثبت و ناگهانی هم می‌تواند نشانه خیانت باشد. اگر احساس می‌کنید که چند وقتی است دوست‌پسرتان مهربان‌تر از گذشته با شما رفتار می‌کند و بیش‌ازاندازه به شما توجه دارد، جای نگرانی است زیرا بسیاری از مردان خیانت‌کار برای رها شدن از عذاب‌ وجدان ناشی از فریب و خیانتی که به زن‌ها می‌کنند این روش را در پیش‌ می‌گیرند.

  حتی گاهی ممکن است بعد از تمام‌ شدن رابطه‌ای که با شخص دیگر داشته‌اند چنین رفتاری را از خود نشان دهند و دلیل این توجه تنها پشیمانی از خطایی باشد که مرتکب شده‌اند.

  به‌ طور مثال اگر دوست‌پسرتان جدیدا برخلاف عادت در طول روز زود‌ به‌ زود با شما تماس می‌گیرد فقط به خاطر این که صدای شما را بشنود! نشانه فوران عشق و علاقه نیست بلکه شاید دارد مکان شما را چک می‌کند که مبادا  جایی مچ او را بگیرید.

  نوسانات اخلاقی نامتعارف

  نوسانات اخلاقی نامتعارف

  اگر در طول مدت‌ زمان کم مثلا در طول یک هفته، نوسانات اخلاقی بسیاری در او دیده‌اید چنانچه گاه بسیار گرم و صمیمی رفتار می‌کند اما گاهی خشن و سرد می‌شود می‌تواند نشانه‌ای از خیانت باشد. البته این نکته را فراموش نکنید که این مسئله صد درصدی نیست و احتمال دارد تغییر رفتار او تنها به دلیل گذراندن روزهای سخت و بد باشد که با صحبت‌کردن درباره این مشکل می‌توانید از احساس او مطمئن شوید.

  نسبت به کارهای شما عکس‌العمل نشان نمی‌دهد

  اگر قبلا عمل خاصی را انجام می‌دادید و او به‌ شدت از شما ناراحت و عصبانی می‌شد اما اکنون همین مسئله برایش بی‌اهمیت است می‌تواند یکی دیگر از نشانه‌های خیانت دوست پسر تان به شما باشد. فردی که قبلا نسبت به یک رفتار خاص حساس بوده‌ است تنها در صورتی می‌تواند نسبت به آن رفتار بی‌تفاوت باشد که تمرکزش را روی چیزهای دیگری گذاشته‌ باشد.

  پنهان‌کاری یکی از نشانه های خیانت دوست پسر

  پنهان‌کاری یکی از نشانه های خیانت دوست‌پسر

  یکی از بارزترین نشانه‌های خیانت پنهان‌ کاری است. برای تشخیص این که دوست‌پسرتان به شما خیانت می‌کند یا خیر رفتار او را به‌ درستی زیر نظر بگیرید. اگر می‌گوید که بهتر است حریم‌ خصوصی یکدیگر را حفظ کنید یا زمانی که با هم هستید گوشی موبایل خود را از دسترس خارج می‌کند یا از این که آن را در اختیار شما قرار دهد خودداری می‌کند یا شما را از اینستاگرام خود بلاک میکنید یا اکانت دیگر برای خود میسازد وقت آن رسیده که به رابطه خود شک کنید.

  نمی‌خواهد کسی از رابطه شما مطلع شود

  اگر دوست‌پسرتان درمورد جدی‌تر شدن رابطه مانند روزهای اول اشتیاق ندارد و صحبت‌ کردن درمورد آن را به وقت‌های دیگری موکول می‌کند یا دیدار و بیرون‌ رفتن‌های شما محدود و کم شده‌ است می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که نمی‌خواهد زیاد با شما دیده شود و قصد دارد کم‌کم  از شما فاصله بگیرد.

  نحوه برخورد با خیانت دوست پسر

  شاید سوال بپرسید اکنون که از خیانت او مطمئن شده‌ام باید چگونه رفتار کنم؟ توصیه ما به شما این است که اگر خیانت و فریب‌ کاری طرف مقابل به شما اثبات شده‌ است هر چه‌ زودتر این رابطه را تمام کنید. با این که رها کردن دل‌بستگی‌های به‌ وجود آمده و تحمل جدایی، دردناک و ناخوشایند است اما ماندن در یک رابطه این‌ چنینی ضربات روحی به‌ مراتب سخت و سنگین‌تری به شما وارد می‌کند.

  موارد زیر می‌تواند در پشت‌ سر گذاشتن مراحل تصمیم‌گیری و جدایی به شما بسیار کمک کند:

  خودتان را مقصر ندانید

  خودتان را مقصر ندانید

  اگرچه ممکن است با آشکار‌ شدن خیانت دوست پسر تان شما را در انجام این عمل زشت مقصر بداند اما به‌ هیچ‌ وجه به‌خاطر این مسئله خودتان را سرزنش نکنید زیرا حتی اگر شما در رابطه‌تان کم و کاستی داشته‌اید توجیه مناسبی برای خیانت نیست. اگر به هر دلیلی فرد مناسبی برای او نبوده‌اید به جای این کار می‌توانست قبل از این که یک‌طرفه برای رابطه تصمیم بگیرد و شما را فریب دهد مشکلات خود را با شما درمیان بگذارد تا با یکدیگر برای ادامه‌ دادن یا ندادن رابطه تصمیم بگیرید. اگر برای این اتفاق خود را سرزنش کنید در واقع میدان را برای او باز گذاشته‌اید تا خودش را بی‌گناه جلوه دهد و تقصیرها را بر دوش شما بیندازد.

  یک بار برای همیشه رابطه را تمام کنید

  وقتی می‌خواهید جدا شوید باید یک تصمیم قطعی بگیرید تا هر روز مجبور به شروع‌ کردن و پایان‌ دادن نشوید. این نصفه تمام‌کردن‌ها فقط ذهن شما را درگیر می‌کند و رنج و ناراحتیتان را بیشتر می‌کند. مدام درگیر این فکر هستید که اکنون چه‌ کار می‌کند و با چه کسی رابطه دارد. وقتی تصمیم به ترک یک فرد خیانت‌کار گرفته‌اید یک بار برای همیشه رابطه‌تان را قطع و تمام کنید تا مجبور به تحمل این افکار نباشید.

  فراموش‌ کردن خیانت زمان‌بر است

  فراموش‌ کردن خیانت زمان‌بر است

  انتظار نداشته‌ باشید که این اتفاق تلخ به‌ راحتی از ذهن شما پاک شود. بعد از اتمام رابطه به خودتان زمان بدهید تا این خاطره ناخوشایند و اثرات آن را به‌ مرور زمان از خود دور کنید. ناراحتی و فکرهای منفی را در خود نریزید و با افراد مطمئن و دلسوز مشورت کنید، آن‌ها به شما کمک می‌کنند تا بعد از خیانت دوست پسر تان زودتر به حالت عادی برگردید. افکار منفی را کنار بگذارید، این شما نیستید که باید از تمام‌ شدن رابطه خجالت بکشد. خود را سرگرم کنید، سعی کنید کمتر به مسائل پیش‌ آمده فکر کنید و کتاب‌های مناسب بخوانید تا هر چه‌ زودتر از این حالت بیرون بیایید.

  بخشش شما را آسوده‌تر می‌کند

  اکنون که از خیانت دوست پسر تان اطمینان پیدا کرده‌اید و می‌دانید که با او راه به جایی نخواهید برد بهتر است او را ببخشید تا به آرامش برسید. درست است که بخشیدن، ضربه عاطفی که خورده‌اید را جبران نمی‌کند و از ناراحتی شما کم نمی‌شود اما شما این کار را فقط و فقط به‌ خاطر آسودگی خاطر خود انجام می‌دهید زیرا این عمل باعث می‌شود افکار منفی را کمتر به ذهن خود راه دهید.

  به یاد داشته‌ باشید که بخشش به‌ هیچ‌ عنوان به معنی این نیست که او توانسته شما را تحت کنترل بگیرد و با خیال راحت از رابطه کنار بکشد بلکه شما با بخشیدن راه را برای فراموش‌کردن او هموارتر می‌کنید.

  پس از آشکار شدن خیانت دوست پسر خود را کنترل کنید

  پس از آشکار شدن خیانت، خود را کنترل کنید

  نمی‌توان این قضیه را انکار کرد که خیانت عمل بسیار ناراحت‌ کننده و دردناکی است اما به یاد داشته‌ باشید که با پی‌بردن به آن، واکنشی از خود نشان ندهید که به ضرر خودتان تمام شود. خودتان را کنترل کنید و عاقلانه پیش بروید. به هیچ عنوان سعی نکنید با فردی که دوست‌پسرتان با او رابطه برقرار کرده‌ است حرف بزنید زیرا مطمئنا این کار بیشتر باعث رنجش خاطر شما می‌شود و هیچ نتیجه مثبتی درپی نخواهد داشت. همچنین دقت داشته‌ باشید که قرار نیست مشکلی که برایتان پیش‌ آمده را برای همه تعریف کنید زیرا اگر این کار را انجام دهید مجبورید تا مدت‌ها با سرکوفت‌های دیگران و دیگر عواقب این کار سروکله بزنید.

  از روانشناس کمک بگیرید

  از روانشناس کمک بگیرید

  تقریبا هیچ‌ کس از رابطه‌ای که مدت‌ها وقت و علاقه خود را صرف آن کرده‌ است انتظار خیانت ندارد پس مطمئنا خیانت می‌تواند شوک بزرگی به فرد وارد و او را منزوی و گوشه‌گیر کند.

  اگر این اتفاق ذهن شما را بسیار درگیر کرده‌ است و فکر می‌کنید در معرض افسردگی یا سایر پیامدهای منفی ذهنی و رفتاری ناشی از خیانت قرار گرفته‌اید از یک روانشناس یا یک فرد متخصص کمک بگیرید تا زودتر به زندگی عادی برگردید.

  سخن آخر

  با این که ممکن است علائم و نشانه‌های مختلفی خیانت دوست پسر تان را نشان دهد. اما در برخورد با این مسئله زود عکس‌العمل نشان ندهید و تنها بر حدس و گمان تکیه نکنید. چون بعضی از این نشانه ممکن است دلیل بر سرد شدن دوست پسر باشد.

  قبل از این که تصمیم نادرستی بگیرید در آرامش با او حرف بزنید و از او توضیح بخواهید. اما به خاطر داشته‌ باشید که با دید کاملا منفی به قضیه نگاه نکنید یا برعکس به‌ خاطر احساسات خود چشمتان را به‌ روی حقیقت نبندید. تمام جنبه‌ها و دلایل را به‌صورت کاملا منطقی بررسی کنید و در نهایت تصمیم درستی بگیرید.

  منبع سایت تکامل من


  votre commentaire
 • تفاوت بسته های ویژه و اقتصادی سایت ساز و فروشگاه ساز سی فایو :

   
  پلن اقتصادی سی فایو تمام امکانات یک سایت خوب را برای شما فراهم می آورد اما اگر بخوهید یک سایت حرفه ای تر و قدرتمندتر داشته باشید پیشنهاد میکنیم بسته ویژه سی فایو را تهیه کنید، در ادامه به چند آیتم از ویژگی های بسته vip سی فایو اشاره خواهیم کرد:

   

  ۱- حجم بیشتر هاست ( ۳ گیگ ) و ترافیک ماهانه ۳۰ گیگ :
  بسته ویژه سی فایو به شما ۳ گیگ فضا می دهد تا هرآنچه لازم دارید را روی سایت خود آپلود کنید.
  ما در سی فایو اعتقادمان این است که مبلغی که از کاربران دریافت میشود صرفا برای پشتیبانی سالانه است . برای مقرون بصرفه بودن انتخاب خود کافیست سری به سرویس های هاستینگ خوب و معتبر بزنید و قیمت خرید ۳ گیگ هاست هتزنر آلمان که جزو باکیفیت ترین دیتاسنترها صای اروپاست را استعلام کن ید، تا مطمئن شوید سی فایو بهترین انتخاب برای شماست.

   

  پهنای باند ترافیک ماهانه ۳۰ گیگ است که خیال شما را آسوده خواهد کرد. لازم بذکر است در ابتدای هر ماه میلادی پهنای باند و ترافیک مصرفی سایت مشتریان عزیز ریست شده و مجدد محاسبه می شود و این مقدار آنقدر زیاد هست که جای هیچ نگرانی نباشد گذشته از این همین محدودیت هم برای حفظ امنیت وب سایتها قرار داده شده، چراکه اگر سایت شما مورد حمله قرار بگیرد براحتی با مصرف یکباره یا بیش از حد این مقدر ادمین سرور متوجه شده و موضوع را پیگیری می کند.
   
  ۲- میزبانی سایت شما بر روی سرور vip سی فایو
  سی فایو بدلیل تعداد زیاد مشتریان خود، وب سایت ها را بر روی سرورهای متعددی نگهداری می کند به چند دلیل:

   

  اولا تعداد زیاد هاست اشتراکی روی یک سرور باعث افت کیفیت وب سایت ها در باز شدن آنها خواهد شد. بهمین دلیل سی فایو سایتهای را روی سرورهای مختلفی توزیع نموده است.

   

  دوما امنیت سرورها و وب سایتها چالش جدی است که برای امنیت بیشتر سی فایو وب سایت های مشتریان خود را روی سرورهای مختلفی توزیع نموده تا در صورت از دسترس خارج شدن احتمالی یک سرور بقیه مشتریان دچار مشکل قطعی نشوند.

   

  اما دلیل سوم : یکی از مهمترین فعالیتهای پر تکرار سرورها گرفتن بکاپ های روزانه هفتگی و ماهانه است و نکته ی مهم این است که پلن تهیه بکاپ سرورهای سی فایو بصورت ضربدری طراحی و پیاده سازی شده طوریکه بکاپ هر سایت در سرور دیگری نگهداری میشود تا چنانچه هارد سرور سوخت براحتی بتوان اطلاعات سایتها را روی سرور بکاپ بازگردانی نمود.
   
  بعد از توضیحات مفصل فوق باید بگوییم که سی فایو برای مشتریان ویژه خود سرور ویژه ای با منابع سخت افزاری قدرتمندتری فراهم نموده تا مشتریانی که میخواهند از خدمات بهتری برخودار باشند وب سایتشان بر روی این سرورها میزبانی کنیم.اگرچه ما تمام تلاشمان را میکنیم تا میزان در دسترس بودن سرورهای اقتصادی و ویژه در یک سطح عالی و پایدار باقی بماند اما باتوجه به آنچه گفته شد سرورهای ویژه از منابع قوی تری برخوردارند.
  تیم پشتیبانی سی فایو
   
  نمایش همه

  تفاوت بسته های اقتصادی و ویژه سایت ساز سی فایو

  پشتیبانی سایت ساز سی فایو

   

  تفاوت بسته های ویژه و اقتصادی سایت ساز و فروشگاه ساز سی فایو :

   
  پلن اقتصادی سی فایو تمام امکانات یک سایت خوب را برای شما فراهم می آورد اما اگر بخوهید یک سایت حرفه ای تر و قدرتمندتر داشته باشید پیشنهاد میکنیم بسته ویژه سی فایو را تهیه کنید، در ادامه به چند آیتم از ویژگی های بسته vip سی فایو اشاره خواهیم کرد:

   

  ۱- حجم بیشتر هاست ( ۳ گیگ ) و ترافیک ماهانه ۳۰ گیگ :
  بسته ویژه سی فایو به شما ۳ گیگ فضا می دهد تا هرآنچه لازم دارید را روی سایت خود آپلود کنید.
  ما در سی فایو اعتقادمان این است که مبلغی که از کاربران دریافت میشود صرفا برای پشتیبانی سالانه است . برای مقرون بصرفه بودن انتخاب خود کافیست سری به سرویس های هاستینگ خوب و معتبر بزنید و قیمت خرید ۳ گیگ هاست هتزنر آلمان که جزو باکیفیت ترین دیتاسنترها صای اروپاست را استعلام کن ید، تا مطمئن شوید سی فایو بهترین انتخاب برای شماست.

   

  پهنای باند ترافیک ماهانه ۳۰ گیگ است که خیال شما را آسوده خواهد کرد. لازم بذکر است در ابتدای هر ماه میلادی پهنای باند و ترافیک مصرفی سایت مشتریان عزیز ریست شده و مجدد محاسبه می شود و این مقدار آنقدر زیاد هست که جای هیچ نگرانی نباشد گذشته از این همین محدودیت هم برای حفظ امنیت وب سایتها قرار داده شده، چراکه اگر سایت شما مورد حمله قرار بگیرد براحتی با مصرف یکباره یا بیش از حد این مقدر ادمین سرور متوجه شده و موضوع را پیگیری می کند.
  بسته ویژه سایت ساز سی فایو

   

  ۲- میزبانی سایت شما بر روی سرور vip سی فایو
  سی فایو بدلیل تعداد زیاد مشتریان خود، وب سایت ها را بر روی سرورهای متعددی نگهداری می کند به چند دلیل:

   

  اولا تعداد زیاد هاست اشتراکی روی یک سرور باعث افت کیفیت وب سایت ها در باز شدن آنها خواهد شد. بهمین دلیل سی فایو سایتهای را روی سرورهای مختلفی توزیع نموده است.

   

  دوما امنیت سرورها و وب سایتها چالش جدی است که برای امنیت بیشتر سی فایو وب سایت های مشتریان خود را روی سرورهای مختلفی توزیع نموده تا در صورت از دسترس خارج شدن احتمالی یک سرور بقیه مشتریان دچار مشکل قطعی نشوند.

   

  اما دلیل سوم : یکی از مهمترین فعالیتهای پر تکرار سرورها گرفتن بکاپ های روزانه هفتگی و ماهانه است و نکته ی مهم این است که پلن تهیه بکاپ سرورهای سی فایو بصورت ضربدری طراحی و پیاده سازی شده طوریکه بکاپ هر سایت در سرور دیگری نگهداری میشود تا چنانچه هارد سرور سوخت براحتی بتوان اطلاعات سایتها را روی سرور بکاپ بازگردانی نمود.
   
  بعد از توضیحات مفصل فوق باید بگوییم که سی فایو برای مشتریان ویژه خود سرور ویژه ای با منابع سخت افزاری قدرتمندتری فراهم نموده تا مشتریانی که میخواهند از خدمات بهتری برخودار باشند وب سایتشان بر روی این سرورها میزبانی کنیم.اگرچه ما تمام تلاشمان را میکنیم تا میزان در دسترس بودن سرورهای اقتصادی و ویژه در یک سطح عالی و پایدار باقی بماند اما باتوجه به آنچه گفته شد سرورهای ویژه از منابع قوی تری برخوردارند.
  تیم پشتیبانی سی فایو
   

   

   
  ۳- چکاپ دوره ای و فصلی وب سایت و فروشگاه آنلاین مشتریان سی فایو
  تیم پشتیبانی سی فایو هر فصل یکبار کلیه سایتهای مشتریان را بررسی کرده و دروصورت مشاهده مشکل آن را برطرف کرده و به اطلاع مشتریان میرساند. یکی از مهمترین وجه تمایز سی فایو همین است که بعد از راه اندازی و تحویل وب سایت به مشتری آنرا رها نکرده و هر فصل یکبار کلیه وب سایتها را چکاپ کرده و مشکلات احتمالی را برطرف می نماید.
   
  عدم پشتیبانی یکپارچه وب سایت یکی از مهمترین چالشهایی که افراد با آن مواجه هستند، فرض کنید شما برای اینکه حس میکنید خودتان از پس کار طراحی سایت با هزینه کمتر برمی آیید به یک سایت فروشنده قالب مراجعه کرده و یک فالب از آن وب سایت تهیه میکنید.
  و در مرحله بعدی از یک سرویس هاستینگ ۱ گیگ هاست خریداری میکنید . گذشته از سختی هایی که در راه اندازی اولیه سایت با آن مواجه خواهید شد فرض میکنیم سایت شما راه اندازی شده و بعد از مدتی به هر دلیلی دچار مشکل فنی می شود.
  مشکلات شما از همینجا شروع می شود، شما نمی دانید مشکل از هاست یا قالب است، بعد از اینکه بسختی فرد یا وب سایتی که قالب را از آن خریدید را پیدا کردید به او یک تیکت میزنید که قالب سایتتان دچار مشکل شده است، فرد فروشنده احتمالا بعد از بررسی می گوید که این مشکل از قالب سایت شما نیست و موضوع را از شرکت هاستینگ پیگیری نمایید.
  شما هم حرف وی را قبول کرده و به شرکت هاستینگ مراحعه میکنید و آنها هم همین حرف را تحویل شما میدهند که هاست شما بدون مشکل کار میکند و به فروشنده قالب مراجعه کنید همین کافیست تا حداقل یکفهته سایت شما را دچار اختلال کند.

   

  خودمانی بگوییم 
	</div><br /><a href= votre commentaire