• اگر فکر میکنید که که درباره نزدیکی یا مراحل دخول اطلاعات کاملی ندارید و نمیدانید دخول چیست بدانید که تنها نیستید. خیلی از ما اطلاعات اولیه را در مورد نزدیکی یا دخول داریم اما دخول چیست با عکس را می توانیم با آزمون و خطا آشنا شویم. بعضی ها با این مسئله مشکلی ندارند، اما برخی دوست دارند بیشتر راهنمایی شوند، مخصوصا با افزایش سن و اینکه بی تجربگی تبدیل به مشکل میشود. در مقاله زیر در مورد آموزش نزدیکی،بهترین حالت دخول واموزش نزدیکی با همسر مواردی مهم و اساسی را آموزش می دهیم و درباره عشق بازی و دیگر موارد سخن می گوییم.با ما همراه شوید.

   

  کسی از یک مرد جوان انتظار زیادی ندارد، اما وقتی که به سن مشخصی میرسید، شریک شما انتظار دارد که آنچه انجام میدهید از روی آگاهی باشد. برای همین است که این آموزش را تهیه کرده ایم. همه مسائل پایه ای را پوشش میدهد به علاوه دارای نکاتی است که اعتماد به نفس شما را در رابطه جنسی با همسرتان بالا خواهد برد.

  در این زمینه بخوانید : شب زفاف ، اولین رابطه جنسی


  عشق بازی درسی که همه آن را بلدند و همیشه فراموشش میکنند

  نزدیکی، به طور ذاتی، نیازمند تمرکز و زحمت زیادی است. به همین خاطر، خیلی ها متوجه اهمیت عشق بازی نیستند. اما، بدون یک آماده سازی، نزدیکی شما ناموفق خواهد بود. خب عشق بازی دقیقا چه چیزی است؟ بیشتر از بوسه و البته کمتر از نزدیکی کامل، که خیلی از مردها به کل نادیده اش میگیرند، حتی اگر متوجه آن نباشند.

  هدف عشق بازی این است که هر دو نفر آماده و محیا شوند. در مورد خانم ها بهترین راه این است که به آرامی پیش روید، و در یک بازه زمانی طولانی آنها را برانگیخته کنید. این به آرامی پیش رفتن و لذت بردن از این بخش نزدیکی، برای مردان چند فایده خواهد داشت. اول این که، باعث طولانی تر شدن نزدیکی میشود، و رضایت هر دو طرف را در کل افزایش خواهد داد.

  مجموعه آموزش های های ما درباره رابطه زناشویی مناسب را در رابطه زناشویی و زود انزالی بخوانید

  دوما، باعث برانگیخته ای کامل خانم ها و تجربه یک ارگاسم کامل، احتمالا بیش از یکی را خواهند داشت. هدف به ارگاسم رسیدن در حین عشق بازی نخواهد بود، اما ممکن است این اتفاق بیفتد. سعی نکنید باعث ارگاسم شریکتان شوید، اما اگر این اتفاق در حال رخ دادن بود، به او کمک کنید تا یک ارگاسم عالی را تجربه کند. بیشتر خانمها میتوانند بیشتر از یکبار به ارگاسم برسند، پس به ارگاسم رسیدن در حین لمس کلیتوریس، مانع ارگاسم درحین نزدیکی نخواهد شد.


  دخول یا نزدیکی

  دخول یا نزدیکی

  دخول چیست و اینکه مراحل دخول چگونه می تواند در یک رابطه جنسی موثر باشد از جمله مواردی است که نکات زیادی را در خود دارد از نوع پوزیشن و حالت روانی افراد و سایر کارهایی که در ادامه توضیح خواهیم داد

  توجه داشته باشید بهترین حالت دخول هنگام نزدیکی با همسر به شرایط مختلفی نظیر قصد شما برای بچه دار شدن یا عمیق ترین حالت دخول برای افزایش سطح تماس مهبل و یا در شرایط بعد بارداری همسر شما می تواند متفاوت باشد با این حال مقالات مختلف برای شرایط متفاوت در سایت موجود است که می توانید مطالعه کنید

  ضمنا برای دریافت نسخه ای از کتاب آموزش مسائل زناشویی با تصویر+pdf می توانید در زیر همین پست اطلاع دهید تا برایتان ایمیل کنیم

  دقت داشته باشید که این کتاب در گام اول به آموزش بیش از 20 نوع پوزیشن جدید پرداخته است


  تعداد دفعات رابطه زناشویی مناسب در هفته

  تعداد دفعات مناسب برای رابطه زناشویی

  تعداد دفعات مناسب برای رابطه زناشویی بستگی به شرایط در زمانی که همسر شما باردار نیست و زمانی که باردار هست می باشد همچنین دهک سنی که شما و همسرتان در آن قراردارید نیز مهم است از آنجایی که تعداد برقراری رابطه جنسی در هفته می تواند به بهبود سلامت روانی و جسمی و زوجین کمک شایانی کند لذا لازم است که در این زمینه زوجین آموزش روابط زناشویی را از قبل دیده باشند تا بتوانند به هنگام برقراری رابطه زناشویی بهتریت عکل العمل را از خود نشان دهد

  عشق بازی زوجین قبل از شروع رابطه و عکس العمل آنها درهنگام نزدیکی یا عمل دخول می تواند 50 درصد در افزایش لذت آقایان و به همان مقدار در تسریع ارضا خانم ها موثر باشد چرا که آقایان بیشتر از طریق چشم و خانم ها بیشتر از طریق لمس احساس رضایت می کنند با این حال بهترین میزان برای برقراری رابطه زناشویی در هفته به گفته مختصصان اورلوژی سه بار در هفته می باشد که البته طبع گرم و یا سرد زوجین ممکن است متفاوت باشد و این تعداد کمتر و یا بیشتر باشد

   


  برای لحظه ای آلت خود را فراموش کنید

  وقتی میخواهید شروع کنید، برای لحظه ای خود را فراموش کنید تمرکز خود را بر روی شریکتان قرار دهید.
  این مسئله نه تنها باعث خوشحالی او خواهد شد، که وجهه شما را هم بهتر میکند. مردانی که نیازهای شریکشان را در اولویت قرار میدهند، بسیار با ارزش تلقی میشوند. نمیدانید چگونه؟ این روش ها به شما کمک میکند

  بگذارید انگشتانتان فعالیت کنند

  دستان شما یکی از کم توجه ترین اعضای جنسی بدن شماست. بیاموزید که چگونه از آنها استفاده کنیم ،از شست و حتی کف دست، تا شریکتان را به اوج برسانید. با دستتان همه جای بدن او را لمس کنید و گهگاه کمی هم فشار دهید.
  فقط پستان ها را نفشارید، به سراغ ران اوهم بروید. اجازه دهید دستان شما ماهیچه های او را ماساژدهد. نشان دهید که چقدر به بدنش علاقه دارید.


  بوسیدن، زبان زدن و گاز گرفتن

  بوسیدن ، زبان زدن ، گاز گرفتن

  می توانید از دهانتان استفاده کنید تا بگویید که چقدر دوستش دارید یا اینکه از آن برای نشان دادن علاقه خود استفاده کنید. مچ دست، پشت زانوها و انحنای باسن او را ببوسید. بگذارید تا لب هایتان برروی گردن، شانه و بازوی او حرکت کنند. این احساسات شریکتان را برانگیخته خواهد کرد و باعث میشود از شما بخواهد ادامه دهید.

  در این زمینه بخوانید : کلیتروس ، نقطه جی یا G-spot و سایر اجزا آناتومی بدن زنان برای ارگاسم


  در نزدیکی خجالت نکشید

  خجالت نکشید و به هر چیزی که فکر میکنید، به او بگویید. با شریک خود میزان علاقه و هرکاری که دوست دارید با او بکنید را در میان بگذارید. اگر تازه شروع به زدن حرف های جنسی در حین نزدیکی کرده اید، سخت نگیرید. از هر زبانی که برایتان راحت است استفاده کنید تا با تمام احساساتی که در شما برمی انگیزد ارتباط برقرار کنید.

  خانم ها ارتباط چند حسی جنسی را دوست دارند. پیس از هرچه میتوانید استفاده کنید تا به او نشان دهید که چقدر دوستش دارید و همینطور چقدر او را می خواهید. با استفاده از تکنیک های زبانی و لمسی میتوانید از تمام ظرفیت ها بهره ببرید. در این مرحله شما دو انتخاب دارید: میتوانید جلوتر بروید و با خوردن واژن یا انگشت کردن آن باعث ارگاسم شریکتان شوید، یا به مرحله بعدی بروید که همان دخول جنسی است.
  البته، اگر اگر میخواهید قبل از نزدیکی واژینال به ارگاسم برسد الان بهترین وقت است. او به همان اندازه بعد از ارگاسم هم در مود نزدیکی خواهد بود.( حتی بیشتر)

  همچنین آموزش جامع ما درباره پرده بکارت و انواع آن را در لینک زیر بخوانید

  پرده بکارت و انواع آن


  مجموعه پوزیشن ها در نزدیکی

  همان قدر که میشود برروی توانایی گفتاری در حین نزدیکی کار کرد، شما میتوانید برروی پوزیشن ها هم کار کنید. البته که به دنبال آن پوزیشن هایی هستید که واقعی و جواب پس داده هستند و با آنها راحت هستید. بیشتر مردها با پوزیشن سنتی رودررو(missionary)مشکلی ندارند، همینطور با پوزیشن زن روی مرد به پشت یا جلو. ولی از ترکیب حالت ها واهمه دارند.

  لطفا اینگونه عمل نکنید. مهمترین مسئله این است که همرا با شریکتان باشید و واکنش اورا حس کنید. اگر او از عمل دخول لذت نمیبرد، آرام تر عمل کنید و قبل از ادامه دادن او را برانگیخته کنید.

  این پوزیشن ها ساده هستند اما دامنه حرکت، انعطاف پذیری و اعتماد به نفس جنسی خود را بیشتر کنید. استاد شدن در انها ، اولین قدم برای یافتن بهترین پوزیشن مناسب شماست.

  در این زمینه بخوانید : نزدیکی در دوران عقد بدون پارگی پرده بکارت

  معاشقه ، عشق بازی


  پوزیشن زن روی مرد برعکس(Reverse Cowgirl)

  این قدیمی ترین پوزیشن در حالت زن روی مرد است. به جای آنکه صورت زن به طرف مرد باشد، پشت به اوست. این باعث میشود که که عمق و زاویه دخول را بهتر کنترل کند، و راحت تر نقطه جی(G spot) خود را تحریک کند.

  بوی بد واژن و راههای درمان آن


  داگی استایل ( روش سگی)

  یکی از روش های کلاسیک که خیلی ها از انجام آن شرم دارند، احتمالا به خاطر نام آن. هرچه میخواهید اسمش را بگذارید، اما دخول از عقب همراه با عشق بازی با زن باعث ارگاسم شدیدتر زن و به خاطر کاهش تحریک مانع زودانزالی مرد میشود.


  پوزیشن قیچی(sexy scissors)

  در شروع مانند رودررو است بعد خودتان را به عقب بکشید و پاهای شریکتان را تا ۹۰ درجه بالا ببرید و از زانو به شکل ضربدری بگیرید.
  می توانید پاها را به شکل عادی برگردانید و با فاصله از هم بگیرید بعد به هم نزدیکشان کنید و دوباره ضربدری کنید تا باعث تحریک هردویتان شود.


  بهتر از لپ‌دنس(lap dance)

  برای این پوزیشن، به یک صندلی با پشتی نیاز دازید، میز ناهارخوری هم مناسب است. بشینید و از شریکتان بخواهید رو یا پشت به شما، خودش را پایین بیاورد. اگر پشت به شما باشد می تواند زاویه را کنترل کند که این برای تحریک نقطه جی مفید است. اگر رو به شما باشد، میتواند با استفاده از پشتی عمق و دامنه حرکت را بیشتر کند در حالی که شما میتوانید نوک پستان هایش را با بوسیدن یا لیسیدن یا گاهی با گاز گرفتن آرام تحریک کنید.

  بیشتر بخوانید : درمان گیاهی انزال زودرس | داروی گیاهی برای درمان زود انزالی


  یاد بگیرید چگونه یک ارگاسم همراه با انزال به شریکتان بدهید

  یکی از بهترین راه هایی که میتوانید با انجام آن، در نزدیکی فوق العاده باشید یاد گرفتن تکنیکی است که باعث ارگاسم همراه با انزال برای اولین بار برای شریکتان شود. نه تنها این یکی از بهترین و لذت بخش ترین ارگاسم هایی است که یک زن میتواند تجربه کند، بلکه تنها تعدادی کمی از مردان انجام درست آن را بلدند.

  نزدیکی ، دخول


  بعد از نزدیکی هم لذت ببرید

  در زمان نزدیکی ، بدن تعداد زیادی هورمون مرتبط با شادابی آزاد میکند. اندورفین و دوپامین در بدن آزاد میشوند، که باعث آن حس خوب و لذت بخش بعد از نزدیکی میشود. حتی اگر میدانید که باید بلند شوید و خودتان را تمیز کنید، بازهم عجله نکنید. چند لحظه ای از این حس همراه با شریکتان لذت ببرید. با دستانتان به آرامی بدنش را لمس کنید، به شکلی که با هم احساس نزدیکی کنید. برای خیلی از زن ها، این بهترین قسمت ارگاسم است، احساس لذت بخشی که به آنها اجازه ریکاوری را میدهد.

  نزدیکی برای لذت انسان است، پس اجازه ندهید نگرانیتان راجع به بی تجربه بودن جلوی این لذت را بگیرد. این راه حل به عنوان یک راه کلی برای یک تجربه نزدیکی موفق و راضی کننده است اما نباید به عنوان پایان کار تلقی شود. باید مطمئن شوید شریک جنسی شما به اندازه شما قبل از رسیدن به ارگاسم لذت میبرد. که این معمولا به این معناست شما حداقل یکبار او را به ارگاسم رسانده اید. بعد از پایان نزدیکی، زمان هم آغوشی است.

  باجستجوی راه های مختلف ، درمورد رفتارها و عمل های مشخص جنسی که باعث بهتر شدن نزدیکی برای شما می شود، بیشتر اطلاع یابید.


  votre commentaire
 • ترس از شکست خوردن

  علایم:
  ۰. تمرکز نداشتن روی کار های روتین 
  ۰. داشتن پروژه های نیمه کاره زیاد
  ۰. رویایی و هیجانی بودن در انجام کارها
  ۰. خود ساختگی بجای آموزش و مهارت یابی در انجام کارها و پروژه ها
  ۰. خودکامگی و خودسری در دنبال کردن مراحل کارها که عمدتا موجب شکست میگردد
  ۰. ترس از شکست خوردن و موفق‌نشدن در کارها، امتحانات، و یا رابطه
  ۰. ترس از به چالش کشیده شدن توسط دیگران
  ۰. ترس از نگاه و تظر دیگران
  دوره کنترل ترس و فوبیا – آذر ماه ۹۷

  توضیح:
  ترس از موفق نشدن و شکست خوردن یکی از واقعی ترین ترسهایی است که بسیاری را مورد عذاب و شکنجه خود قرار میدهد.
  این ترس مو‌حب میگردد که فرد از امتحان کردن موقعیتها و فرصتها اجتناب کند و اگر شروع به انجام کاری کرده آنقدر ذهن خود را متوجه حواشی سازد تا اصل پروژه مورد آسیب و خسارت شود.
  دوره کنترل ترس و فوبیا – آذر ماه ۹۷

  درمان:
  یادگیری مهارت های مدیریت ترس و فوبیا گام مهمی در رفع ترس از شکست و موفق نشدن می باشد.
  افرادی که این مهارتها را می آموزند قادر از فرصتهای زندگی استفاده ای درست کرده و با مدیریت صحیح گامهای برداشته شده در هر کار و پروژه ای به مقصود و نتیجه مورد نظر برسند.

  دوره کنترل ترس و فوبیا


  votre commentaire
 • کورل دراو چیست و تفاوت اون با بقیه نرم افزارها در دنیای گرافیک چیه؟

  با ما همراه باشید تا در این مقاله کورل دراو چیست با قابلیتهای این نرم افزار کاربردی بیشتر آشنا بشید.

  در دنیای بزرگ طراحی و گرافیست ها نرم افزارهای بسیاری وجود داره که همه اون ها به اندازه خودشون پر مخاطب و کاربردی هستند.

   

  در این قسمت از مقاله ماژیک آبی به بیان تخصص هر کدام از آنها می پردازیم:

  • فتوشاپ (photoshop) به معنی کارگاه عکس، متخصص ایجاد، ترکیب، ویرایش و یا بازسازی عکس ها می باشد.
  • اتو دسک تری دی اس مکس (Autodesk 3DS Max)  یک برنامه گرافیکی سه بعدی برای ساخت، پویا نمایی، مدل ها، بازی ها و … می باشد که در دنیای مخاطبان خودش از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
  کورل دراو چیست

  اما کورل دراو چیست و چه نقشی در دنیای طراحی دارد ؟؟

  کورل دراو (coreldraw) یک نرم افزار ویرایشگر گرافیکیِ برداری است که به دست بنگاه کورل در شهر اتاوای کانادا ساخته و بازاریابی شد.

  همچنین کورل‌ دراو نام «مجموعه گرافیکیِ کورل» (به انگلیسی: Corel’s Graphics Suite) است. تخصص اون در زمینه طراحی است و از مدِ برداری و پیکسلی پشتیبانی می کنه.

  آموزش نرم افزار کورل دراو

  قابلیت های کورل دراو چیست ؟؟

  • طراحی تخصصی و حرفه ای وکتور
  • طراحی چند بعدی با استفاده از ابزارهای مسیریابی
  • امکانات منحصر به فرد برای ویرایش عکس
  • پیشنهاد می کنیم آموزش کورل ماژیک آبی را حتما ببینید
  • امکانات منحصر به فرد برای کار با فونت

  votre commentaire
 • PUBG Mobile – پابجی موبایل نام بازی جذاب، خارق العاده و شگفت انگیز در سبک بازی های اکشن و بقا از استودیوی بازی سازی Tencent Games می باشد که برای اندروید منتشر شده است. این بازی در کامپیوتر های خانگی از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد و میلیون ها بار دانلود شده است. در این بازی زیبا و اعتیادآور 100 بازیکن در یک نقشه 8 در 8 کیلومتر قرار میگیرند و این میان کسی برنده است که بتواند زنده بماند. بازی شامل طراحی فوق العاده، صداگذاری مهیج و گیم پلی اعتیاداوری می باشد که شما را ساعت ها محو گیم پلی زیبا و مهیج خود میکند.

  بازی پابجی دارای طیف گسترده ای از سلاح های متنوع و مختلفی برای انتخاب کردن میباشد با با پیشروی در بازی آنها را به دست می اورید قادرید از خودتان دفاع کنید، برای جابجایی از وسایل نقلیه مختلف بهره ببرید، در خانه ها و مکان های مختلف پناه بگیرید و با انجام کارهای مختلف فقط تلاش کنید زنده بمانید و آخرین نفری باشید که زنده مانده است. بازی دارای گرافیکی اچ دی و سه بعدی به همراه گیم پلی ای اعتیادآور می باشد که شما را مجذوب خود خواهد کرد.

  همان طور که گفته شد بازی پابجی در واقع یکی از برترین بازی های کنسول های بازی است که برای سیستم عامل اندروید نیز باز سازی شده و علاقه مندان می توانند این بازی را در گوشی های خود تجربه کنند. بازی از گرافیک بسیار بالا و خارق العاده ای برخوردار است و گشت و گذار در محیط بازی می تواند برای شما جذاب باشد.

   

  PUBG Mobile

  قابلیت های بازی پابجی موبایل PUBG Mobile:

  • گرافیک بسیار عالی و خارق العاده
  • بازی کردن 100 بازیکن در یک نقشه 8*8 کیلومتری
  • وجود سلاح های مختلف و متنوع
  • امکان استفاده از وسایل نقلیه مختلف
  • استفاده از موتور قدرتمند Unreal Engine
  • صدا گذاری بسیار عالی و استفاده  از جلوه های صوتی سه بعدی
  • امکان استفاده از قایق و موتور سیلکت
  • امکان تشکیل تیم با دوستان شما
  • محیطی بسیار جذاب برای مبارزه
  • هیجان بسیار بالا هنگام بازی
  • گیم پلی اسان و جذاب

  برای دانلود نسخه بهینه پابجی مخصوص دستگاه های ضعیف : PUBG MOBILE LITE اینجا کلیک کنید!

  دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

  – ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

  – فایل دیتا را دریافت کنید و ان را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.tencent.ig را در مسیر Android/obb حافظه داخلی کپی کنید.

  – در نهایت بازی را آنلاین اجرا نمایید.

   سوالات متداول

  با خطای عدم سازگاری روبرو می شوم، چیکار کنم ؟

  اپلیکیشن GRAPHIC TOOL FOR BATTLEGROUNDS که برای دانلود عرضه شده، چیست ؟

    لیست تغییرات نسخه 0.12.0
  •  وضعیت بی نهایت/ Infinity: همه حالت های جدید تحت این دسته قرار خواهند گرفت
  •  تاریک ترین شب: زنده ماندن برای یک شب در طول مبارزه با زامبی
  •  سیستم رفیق: یک همراه در مبارزه بدون خطر قرار گرفتن در معرض
  •  زنده ماندن تا طلوع آفتاب:
  •  سلاح های جدید، هیولاها و سیستم ها
  •  بازیکنان می توانند مسابقات دوستان، اعضای خدمه یا قبیله خود را تماشا کرده و تنظیمات حریم خصوصی را برای حالت بیننده تنظیم کنند
  •  تانک های متحرک اکنون می توانند در مبارزه قرار گیرند
  •  تم بهار و رویداد گنج اضافه شده است

  votre commentaire
 • Are you looking for best Telegram group links to join a new group? Then I must say that you are in right place as we have added 1000+ Telegram groups list for our users. Well, it will be too biased to speak about “the best groups”, yet here you are – one can say the list of the most popular Telegram groups link.

  Before directly going towards the best groups on Telegram, I want to share with you some basic stuff which I think many of you may be accustomed to but there are many who are new to it also, so please skip it if you already know about it or if interested please go through it, who know you can gain something from it also.

  There was a time when SMS ruled our messaging service. The users need to recharge their phones with a Message Pack. Now the entire scene has changed and the Messaging or Chats has been replaced by Instant Messaging Service like Whatsapp and Telegram. Because of their advantages, they have dominated the Messaging Service. While in the traditional messaging one can only send messages to a limited receiver now the limited thing has risen too much more. The Group feature in Telegram has made it more popular among its competitors.

  After all, the app’s increasing popularity is also due to its unique features like Telegram Groups and Telegram Super Groups. But here also there is an issue related to choosing the right Telegram Group Links or Telegram Group List. As the number of Telegram Group Links is increasing day by day, and choosing the right group for yourself is really a difficult task. So here our website comes into the picture. As we are associated with it since its inception, so we are connected with such amazing Telegram Groups and channels. So based on our research and self-use we have created the list of best Telegram group links based on their individual categories.

  These Categories will make it easier for the users to choose the right Group links for themselves based on the category they choose. Here they don’t have to spend their precious time searching the internet for the best groups.

  Also, I must tell you that you may find many websites and blogs who have listed the names of some Telegram groups and channels without their relevance as it is mainly done due to their promotion. But it really creates a bad experience for the users as they feel cheated from such Telegram Group chats. Also, they have to lose their precious time in such unwanted groups who provide no value at all.

  Why Choose us before them?

  Telegram Guide has been associated with Telegram messenger since its beginning. This is the end of your Telegram groups search. We the team members of TelegramGuide are actually Telegram Geeks. We know the in and out of all its features, its history, its best groups and channels and many more. Among the Telegram Community, our website is known as the Quora of Telegram.

  We are very much proud to be represented by such a title. I think there are many reasons behind it is our dedication to providing the best, providing value through our contents, giving importance to users or visitors before anybody or anything, Quality over Quantity, always willing to improve.

  If you happened to be reading this then I must say that you will never be disappointed by visiting the website or spending your time here. Lastly, I must say that Welcome to the Quora of Telegram (Telegram Guide).

  You must have come across these Telegram group invite link shared with you by your friends or relatives. Seeing the content in the groups now you must be thinking to join some of the best Telegram Groups. In order to help you in this regard, we have made the list of best Telegram Channels. Based on your choice of interest feel free to join them and enjoy the groups. There and many happening and interesting Telegram links waiting for you to be joined. Just go down and have good look.

  What is the Telegram?

  It’s for those who do not know what is Telegram? I must tell you that Telegram is a could-based instant messaging service. Here You can chat online with family & friends just like Whatsapp. One can say that it is the great alternative of Whatsapp. It is available for Android, IOS, and Telegram for PC as well. Telegram is more easy to use, reliable and is safe and secure than its competitors.

  The Telegram has an amazing feature called Telegram Group. It Has many features which make communicating in classes easy no matter their size or purpose. So let’s know more about these Telegram Groups, types of groups, features of these groups, how to join these groups, create invites in these Telegram groups link, advantages of these groups etc.

  What are the Telegram Groups?

  Like any other Groups, Telegram groups are an amazing tool for building communities. Where the members of the group can communicate with each other. Like, Family groups can share photos, videos, Gifs, documents and communicate with each other. The Companies official groups can discuss their plans, business and other necessary things with their team members and boards to coordinate their work. The best thing you can build any amount of groups which support up to 100,000 members.

  Nowadays the Telegram Channels and groups are the best places to get information and knowledge on particular topics than the Facebook pages, Instagram pages or even the Internet. Because here we get the researched information in an abridged form. So you don’t have to spend your time researching them.

  Types of Groups in Telegram

   

  ·         movie telegram group link 

  ·         Telegram Groups Link crypto 

  ·         cryptocurrency trading telegram group 

  ·         ico telegram groups 

  ·         videos telegram group link 

   


  votre commentaire


  Suivre le flux RSS des articles de cette rubrique
  Suivre le flux RSS des commentaires de cette rubrique