• مدیریت دانش یکی از تکنیک هایی است که به اشتراک گذاشتن دانش متخصصان و جریان آزاد آموزش در سازمان کمک های شایانی می کند.

  دنیای مدیریت دانش بسیار گسترده است و خودش یک سیستم حرفه ای را می طلبد.  اما از انجایی که تخصص من ساده سازی دانش مدیریت و البته کاربردی نمودن آن است، در ادامه چندین پیشنهاد عالی و کاملا کاربردی برای مدیریت دانش سازمانی برای شما دارم.

  تصور کنید افراد تیم تان درسی بسیار گرانبها آموخته اند که به موجب آن می توان میلیون ها تومان در سازمان صرفه جویی کرد و البته این درس برای کلیه ی افراد سازمان کاربردی و قابل اجرا خواهد بود.
  حال تصور کنید که هیچ کس دیگری در سازمان شانس یادگیری این درس و دانش را نداشته باشد.

  به نظرم فاجعه است ، چه ضرر و زیانی!

  این اتفاقی است که اغلب سازمان های ما به آن دچار هستند.

   بارها اتفاقات و مسائل در سازمان تکرار می شوند و هربار از همان جایی که چند وقت پیش آسیب دیده ایم دوباره آسیب می بینیم.
  این موضوع بارها و بارها در مورد مشکلات مختلف تکرار می شود و اغلب حافظه سازمانی هم آن را به خاطر نمی آورد.
  گروهی کاری عالی انجام می دهد ولی کسی آن را تبدیل به دانش برای کل سازمان نمی کند و افراد دیگر سازمان این روش عملکرد و بهبود را نمی آموزند.
  اینجا هم باز ضرر پشت ضرر برای سازمان رقم خواهد خورد.

  مدیریت-دانش-سازمانی 

  مخازن سازمانی (افرادی که دانش را نزد خود نگه می دارند) اغلب موجب توقف یا بازداشتن توانایی افراد برای همکاری با یکدیگر خواهند شد.

  این امر مانع به اشتراک گذاشتن اطلاعات و دانش توسط کارکنان خواهد شد، مخازن مانند یک مخزن همه چیز را به درون می کشند و اجازه جریان آزاد اطلاعات را نمی دهند. آنها از اشتراک آموخته های افراد با یکدیگر نیز جلوگیری می کنند.

   این امر موجب بیهودگی، ناکارآمدی، بی کفایتی و استفاده ی غیر مؤثر از دانش سازمانی می گردد.

  در ادامه پیشنهادهایی برای مدیریت دانش در سازمان به صورت کاربردی داده شده است. به دقت به آنها توجه کنید و آنها را بکار ببرید تا بتوانید جریان اطلاعات را آزاد کنید.

  پشنهادهایی کاربردی برای مدیریت دانش سازمانی

  1. انتظاراتتان را تنظیم کنید و بگویید می خواهید افرادتان چه کارهایی را به انجام برسانند:

  افراد موجود در قسمت های دیگر سازمان را بشناسید و با آنها آشنا شوید.

   به خوبی از آنچه در سایر بخش های کسب و کار می گذرد اطلاع داشته باشید.

  خودتان آموزه هایتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

   بررسی کنید و ببینید در ابتدای آغاز پروژه از چه مواردی آگاهی داشتید.

  افرادی را شناسایی کنید که علاقه مند به آموزش باشند.

   

  1. برای حمایت و تقویت این انتظارات، از افرادتان بپرسید آنها از دیگران چه نکاتی را آموخته اند.

  این نکته تاکید می کند که شما می خواهید افرادتان به آنچه دیگران انجام می دهند توجه کنند و از آنها درس بگیرند.

  آنها را ترغیب کنید هر هفته یک نکته از دیگران بیاموزند و آن را به شما گزارش دهند. سپس شما این نکات را دسته بند و مستندسازی کنید. این تکنیک بی نظیر عمل می کند.

  سؤالاتی مشابه سؤالات زیر از افرادتان بپرسید. این کار به تیم تان کمک می کند که سمت و سوی یادگیری سازمانی را بهتر درک کنند.

  این مطلب را از دست ندهید-->  آموزش کارکنان را چگونه انجام دهیم؟

   چه کسی قبلا، کاری مشابه این کار را انجام داده است؟

  ما از گروه X چه نکاتی می توانیم بیاموزیم؟

   افراد در گذشته خواستار انجام دادن چه کارها و اقداماتی بوده اند؟

   هنگامی که با فرد X سخن می گویید، چه چیزهایی میاموزید؟

  مدیریت-دانش-سازمانی 

  1. درباره ی اهمیت مدیریت دانش و کسب و به اشتراک گذاشتن آن میان افراد سازمان، آگاهی لازم را در گروه تان به وجود آورید.

  از موفقیت های گذشته بگویید. درباره ی کسب موفقیت ها در سایر بخش های سازمان با اعضای گروه تان گفتگو کنید.

  1. چک کردن امور با سایر افراد، را جزو فرایند کاری تان در سازمان قرار دهید.

   برای مثال، اولین گام در دستیابی به یک ابتکار جدید پی بردن به این مسئله است که دیگران در سازمان درباره ی این موضوع چه اقداماتی انجام میدهند.

  2. جلساتی درباره ی بررسی وبازپرسی مطالب، راجع به فرآیندها برگزار کنید تا آموزه های مفید را میان اعضای گروه به اشتراک بگذارید.

  سایر افرادی را که ممکن است از این موضوع نفعی ببرند نیز در این جلسات دعوت کنید

  1. مطمئن شوید افرادی که با مشتریان مشابه مشغول به کار هستند نیز مشغول تبادل و آموختن اطلاعات اند.

  مشتریان دوست ندارند یک مسئله را با چند نفر در میان بگذارند. شما باید کاری کنید که دانش مرتبط با مشتریان و اطلاعات آنها بین تمامی افراد گروه به اشتراک گذاشته شود.

  1. موانع به اشتراک گذاشتن اطلاعات و مدیریت دانش نهفته در آن سوی مرزهای سازمان را بشناسید.

  ببینید آیا افراد به جای آنکه با رقبای خارجی خود رقابت کنند، با یکدیگر مشغول رقابت هستند یا خیر و چرا. با همکارانتان در گروه صحبت کنید و روی اهداف پربازده تر تمرکز کنید.

   

  منبع : https://www.dekami.com/knowledgemanagement/


  votre commentaire
 • فایل یابی یکی از کارهایی است که مشاور املاک مستمر باید انجام دهد تا از بازار جا نماند

  از طرفی کارشناسی و فایل یابی یکی از سخت ترین مراحل کار مشاور املاک هست و بعد از مدتی خیلی خسته کننده و تکراری به نظر میاد.

  برای خیلی از مشاوران املاک جستجو و بررسی فایل ها بین تعداد زیادی آگهی گیج کننده و کسالت آوره…

  که هر روز و هر روز روزنامه را چک کنن برنامه دیوار و شیپور را بررسی کنند .

  ما همواره به دنبال راهی برای آسان تر کردن فایل یابی برای مشاورین بوده ایم

  روی ایده های مختلف کار کردیم

  1. اپلیکیشن موبایل
  2. کانال تلگرام
  3. گروه تلگرام
  4. سایت اینترنتی

   

  قصد ارائه اختصاصی فایل های اینترنتی منطقه شما را داریم

  یعنی فایل های رنج کاری شما به صورت اختصاصی برای شما ارسال بشود

  تنها کاری که شما باید انجام دهید اینه که عضو ربات تلگرامی دیجی فایل بشوید و هر روز فقط دیجی فایل را چک کنید…

  در دیجی فایل تمام فایل های منطقه شما از دیوار و شیپور و روزنامه را جمع آوری می کنیم و دیگر نیازی نیست شما ساعت های طولانی به جستجو در روزنامه و دیوار و شیپور بپردازیددیجی فایل در حال تکمیل است و شما می توانید با نظر گذاشتن در زیر همین مطلب از اشتراک یک ماهه رایگان استفاده کنید .


  2 commentaires
 • خیانت از طرف هرکسی که باشد ( همسر، نامزد، دوست‌پسر یا ‌دختر و حتی دوستان صمیمی) برایمان سخت و دردناک است و ضربات روحی و عاطفی شدیدی به ما وارد می‌کند. خواه‌ناخواه امکان دارد همه ما با این تجربه تلخ و دشوار روبه‌رو شویم اما این که چگونه بفهمیم مورد خیانت قرار گرفته‌ایم یا خیر و در این مواقع چه عکس‌العملی از خود نشان دهیم بسیار مهم است زیرا هرگونه قضاوت نا‌به‌جا یا واکنش غیرمنطقی می‌تواند به ضرر خودمان تمام شود.

  اگر برسر دوراهی ماندن در رابطه یا تمام‌ کردن آن قرار گرفته‌اید یا اخیرا نشانه‌هایی را در دوست‌پسرتان دیده‌اید که شما را دچار تردید کرده‌است توصیه می‌کنیم در ادامه این متن با ما همراه باشید. در این مقاله به بررسی جنبه‌های مختلف خیانت دوست پسر ، شامل نشانه‌های خیانت و نحوه برخورد با آن پرداخته‌ایم.

  نشانه‌های خیانت دوست پسر

  افراد خیانت‌کار نشانه‌های واضحی از خود نشان می‌دهند که با اندکی دقت می‎‌توانید به‌راحتی آن‌ها را تشخیص دهید. اگر دوست‌پسر شما چند مورد از نشانه‌های زیر را دارد احتمالا در حال خیانت‌ کردن به شما است:

  مهربان‌تر شده‌ است

  مهربان‌تر شده‌ است

  شاید باور نکنید اما تغییر رفتار مثبت و ناگهانی هم می‌تواند نشانه خیانت باشد. اگر احساس می‌کنید که چند وقتی است دوست‌پسرتان مهربان‌تر از گذشته با شما رفتار می‌کند و بیش‌ازاندازه به شما توجه دارد، جای نگرانی است زیرا بسیاری از مردان خیانت‌کار برای رها شدن از عذاب‌ وجدان ناشی از فریب و خیانتی که به زن‌ها می‌کنند این روش را در پیش‌ می‌گیرند.

  حتی گاهی ممکن است بعد از تمام‌ شدن رابطه‌ای که با شخص دیگر داشته‌اند چنین رفتاری را از خود نشان دهند و دلیل این توجه تنها پشیمانی از خطایی باشد که مرتکب شده‌اند.

  به‌ طور مثال اگر دوست‌پسرتان جدیدا برخلاف عادت در طول روز زود‌ به‌ زود با شما تماس می‌گیرد فقط به خاطر این که صدای شما را بشنود! نشانه فوران عشق و علاقه نیست بلکه شاید دارد مکان شما را چک می‌کند که مبادا  جایی مچ او را بگیرید.

  نوسانات اخلاقی نامتعارف

  نوسانات اخلاقی نامتعارف

  اگر در طول مدت‌ زمان کم مثلا در طول یک هفته، نوسانات اخلاقی بسیاری در او دیده‌اید چنانچه گاه بسیار گرم و صمیمی رفتار می‌کند اما گاهی خشن و سرد می‌شود می‌تواند نشانه‌ای از خیانت باشد. البته این نکته را فراموش نکنید که این مسئله صد درصدی نیست و احتمال دارد تغییر رفتار او تنها به دلیل گذراندن روزهای سخت و بد باشد که با صحبت‌کردن درباره این مشکل می‌توانید از احساس او مطمئن شوید.

  نسبت به کارهای شما عکس‌العمل نشان نمی‌دهد

  اگر قبلا عمل خاصی را انجام می‌دادید و او به‌ شدت از شما ناراحت و عصبانی می‌شد اما اکنون همین مسئله برایش بی‌اهمیت است می‌تواند یکی دیگر از نشانه‌های خیانت دوست پسر تان به شما باشد. فردی که قبلا نسبت به یک رفتار خاص حساس بوده‌ است تنها در صورتی می‌تواند نسبت به آن رفتار بی‌تفاوت باشد که تمرکزش را روی چیزهای دیگری گذاشته‌ باشد.

  پنهان‌کاری یکی از نشانه های خیانت دوست پسر

  پنهان‌کاری یکی از نشانه های خیانت دوست‌پسر

  یکی از بارزترین نشانه‌های خیانت پنهان‌ کاری است. برای تشخیص این که دوست‌پسرتان به شما خیانت می‌کند یا خیر رفتار او را به‌ درستی زیر نظر بگیرید. اگر می‌گوید که بهتر است حریم‌ خصوصی یکدیگر را حفظ کنید یا زمانی که با هم هستید گوشی موبایل خود را از دسترس خارج می‌کند یا از این که آن را در اختیار شما قرار دهد خودداری می‌کند یا شما را از اینستاگرام خود بلاک میکنید یا اکانت دیگر برای خود میسازد وقت آن رسیده که به رابطه خود شک کنید.

  نمی‌خواهد کسی از رابطه شما مطلع شود

  اگر دوست‌پسرتان درمورد جدی‌تر شدن رابطه مانند روزهای اول اشتیاق ندارد و صحبت‌ کردن درمورد آن را به وقت‌های دیگری موکول می‌کند یا دیدار و بیرون‌ رفتن‌های شما محدود و کم شده‌ است می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که نمی‌خواهد زیاد با شما دیده شود و قصد دارد کم‌کم  از شما فاصله بگیرد.

  نحوه برخورد با خیانت دوست پسر

  شاید سوال بپرسید اکنون که از خیانت او مطمئن شده‌ام باید چگونه رفتار کنم؟ توصیه ما به شما این است که اگر خیانت و فریب‌ کاری طرف مقابل به شما اثبات شده‌ است هر چه‌ زودتر این رابطه را تمام کنید. با این که رها کردن دل‌بستگی‌های به‌ وجود آمده و تحمل جدایی، دردناک و ناخوشایند است اما ماندن در یک رابطه این‌ چنینی ضربات روحی به‌ مراتب سخت و سنگین‌تری به شما وارد می‌کند.

  موارد زیر می‌تواند در پشت‌ سر گذاشتن مراحل تصمیم‌گیری و جدایی به شما بسیار کمک کند:

  خودتان را مقصر ندانید

  خودتان را مقصر ندانید

  اگرچه ممکن است با آشکار‌ شدن خیانت دوست پسر تان شما را در انجام این عمل زشت مقصر بداند اما به‌ هیچ‌ وجه به‌خاطر این مسئله خودتان را سرزنش نکنید زیرا حتی اگر شما در رابطه‌تان کم و کاستی داشته‌اید توجیه مناسبی برای خیانت نیست. اگر به هر دلیلی فرد مناسبی برای او نبوده‌اید به جای این کار می‌توانست قبل از این که یک‌طرفه برای رابطه تصمیم بگیرد و شما را فریب دهد مشکلات خود را با شما درمیان بگذارد تا با یکدیگر برای ادامه‌ دادن یا ندادن رابطه تصمیم بگیرید. اگر برای این اتفاق خود را سرزنش کنید در واقع میدان را برای او باز گذاشته‌اید تا خودش را بی‌گناه جلوه دهد و تقصیرها را بر دوش شما بیندازد.

  یک بار برای همیشه رابطه را تمام کنید

  وقتی می‌خواهید جدا شوید باید یک تصمیم قطعی بگیرید تا هر روز مجبور به شروع‌ کردن و پایان‌ دادن نشوید. این نصفه تمام‌کردن‌ها فقط ذهن شما را درگیر می‌کند و رنج و ناراحتیتان را بیشتر می‌کند. مدام درگیر این فکر هستید که اکنون چه‌ کار می‌کند و با چه کسی رابطه دارد. وقتی تصمیم به ترک یک فرد خیانت‌کار گرفته‌اید یک بار برای همیشه رابطه‌تان را قطع و تمام کنید تا مجبور به تحمل این افکار نباشید.

  فراموش‌ کردن خیانت زمان‌بر است

  فراموش‌ کردن خیانت زمان‌بر است

  انتظار نداشته‌ باشید که این اتفاق تلخ به‌ راحتی از ذهن شما پاک شود. بعد از اتمام رابطه به خودتان زمان بدهید تا این خاطره ناخوشایند و اثرات آن را به‌ مرور زمان از خود دور کنید. ناراحتی و فکرهای منفی را در خود نریزید و با افراد مطمئن و دلسوز مشورت کنید، آن‌ها به شما کمک می‌کنند تا بعد از خیانت دوست پسر تان زودتر به حالت عادی برگردید. افکار منفی را کنار بگذارید، این شما نیستید که باید از تمام‌ شدن رابطه خجالت بکشد. خود را سرگرم کنید، سعی کنید کمتر به مسائل پیش‌ آمده فکر کنید و کتاب‌های مناسب بخوانید تا هر چه‌ زودتر از این حالت بیرون بیایید.

  بخشش شما را آسوده‌تر می‌کند

  اکنون که از خیانت دوست پسر تان اطمینان پیدا کرده‌اید و می‌دانید که با او راه به جایی نخواهید برد بهتر است او را ببخشید تا به آرامش برسید. درست است که بخشیدن، ضربه عاطفی که خورده‌اید را جبران نمی‌کند و از ناراحتی شما کم نمی‌شود اما شما این کار را فقط و فقط به‌ خاطر آسودگی خاطر خود انجام می‌دهید زیرا این عمل باعث می‌شود افکار منفی را کمتر به ذهن خود راه دهید.

  به یاد داشته‌ باشید که بخشش به‌ هیچ‌ عنوان به معنی این نیست که او توانسته شما را تحت کنترل بگیرد و با خیال راحت از رابطه کنار بکشد بلکه شما با بخشیدن راه را برای فراموش‌کردن او هموارتر می‌کنید.

  پس از آشکار شدن خیانت دوست پسر خود را کنترل کنید

  پس از آشکار شدن خیانت، خود را کنترل کنید

  نمی‌توان این قضیه را انکار کرد که خیانت عمل بسیار ناراحت‌ کننده و دردناکی است اما به یاد داشته‌ باشید که با پی‌بردن به آن، واکنشی از خود نشان ندهید که به ضرر خودتان تمام شود. خودتان را کنترل کنید و عاقلانه پیش بروید. به هیچ عنوان سعی نکنید با فردی که دوست‌پسرتان با او رابطه برقرار کرده‌ است حرف بزنید زیرا مطمئنا این کار بیشتر باعث رنجش خاطر شما می‌شود و هیچ نتیجه مثبتی درپی نخواهد داشت. همچنین دقت داشته‌ باشید که قرار نیست مشکلی که برایتان پیش‌ آمده را برای همه تعریف کنید زیرا اگر این کار را انجام دهید مجبورید تا مدت‌ها با سرکوفت‌های دیگران و دیگر عواقب این کار سروکله بزنید.

  از روانشناس کمک بگیرید

  از روانشناس کمک بگیرید

  تقریبا هیچ‌ کس از رابطه‌ای که مدت‌ها وقت و علاقه خود را صرف آن کرده‌ است انتظار خیانت ندارد پس مطمئنا خیانت می‌تواند شوک بزرگی به فرد وارد و او را منزوی و گوشه‌گیر کند.

  اگر این اتفاق ذهن شما را بسیار درگیر کرده‌ است و فکر می‌کنید در معرض افسردگی یا سایر پیامدهای منفی ذهنی و رفتاری ناشی از خیانت قرار گرفته‌اید از یک روانشناس یا یک فرد متخصص کمک بگیرید تا زودتر به زندگی عادی برگردید.

  سخن آخر

  با این که ممکن است علائم و نشانه‌های مختلفی خیانت دوست پسر تان را نشان دهد. اما در برخورد با این مسئله زود عکس‌العمل نشان ندهید و تنها بر حدس و گمان تکیه نکنید. چون بعضی از این نشانه ممکن است دلیل بر سرد شدن دوست پسر باشد.

  قبل از این که تصمیم نادرستی بگیرید در آرامش با او حرف بزنید و از او توضیح بخواهید. اما به خاطر داشته‌ باشید که با دید کاملا منفی به قضیه نگاه نکنید یا برعکس به‌ خاطر احساسات خود چشمتان را به‌ روی حقیقت نبندید. تمام جنبه‌ها و دلایل را به‌صورت کاملا منطقی بررسی کنید و در نهایت تصمیم درستی بگیرید.

  منبع سایت تکامل من


  votre commentaire
 • تفاوت بسته های ویژه و اقتصادی سایت ساز و فروشگاه ساز سی فایو :

   
  پلن اقتصادی سی فایو تمام امکانات یک سایت خوب را برای شما فراهم می آورد اما اگر بخوهید یک سایت حرفه ای تر و قدرتمندتر داشته باشید پیشنهاد میکنیم بسته ویژه سی فایو را تهیه کنید، در ادامه به چند آیتم از ویژگی های بسته vip سی فایو اشاره خواهیم کرد:

   

  ۱- حجم بیشتر هاست ( ۳ گیگ ) و ترافیک ماهانه ۳۰ گیگ :
  بسته ویژه سی فایو به شما ۳ گیگ فضا می دهد تا هرآنچه لازم دارید را روی سایت خود آپلود کنید.
  ما در سی فایو اعتقادمان این است که مبلغی که از کاربران دریافت میشود صرفا برای پشتیبانی سالانه است . برای مقرون بصرفه بودن انتخاب خود کافیست سری به سرویس های هاستینگ خوب و معتبر بزنید و قیمت خرید ۳ گیگ هاست هتزنر آلمان که جزو باکیفیت ترین دیتاسنترها صای اروپاست را استعلام کن ید، تا مطمئن شوید سی فایو بهترین انتخاب برای شماست.

   

  پهنای باند ترافیک ماهانه ۳۰ گیگ است که خیال شما را آسوده خواهد کرد. لازم بذکر است در ابتدای هر ماه میلادی پهنای باند و ترافیک مصرفی سایت مشتریان عزیز ریست شده و مجدد محاسبه می شود و این مقدار آنقدر زیاد هست که جای هیچ نگرانی نباشد گذشته از این همین محدودیت هم برای حفظ امنیت وب سایتها قرار داده شده، چراکه اگر سایت شما مورد حمله قرار بگیرد براحتی با مصرف یکباره یا بیش از حد این مقدر ادمین سرور متوجه شده و موضوع را پیگیری می کند.
   
  ۲- میزبانی سایت شما بر روی سرور vip سی فایو
  سی فایو بدلیل تعداد زیاد مشتریان خود، وب سایت ها را بر روی سرورهای متعددی نگهداری می کند به چند دلیل:

   

  اولا تعداد زیاد هاست اشتراکی روی یک سرور باعث افت کیفیت وب سایت ها در باز شدن آنها خواهد شد. بهمین دلیل سی فایو سایتهای را روی سرورهای مختلفی توزیع نموده است.

   

  دوما امنیت سرورها و وب سایتها چالش جدی است که برای امنیت بیشتر سی فایو وب سایت های مشتریان خود را روی سرورهای مختلفی توزیع نموده تا در صورت از دسترس خارج شدن احتمالی یک سرور بقیه مشتریان دچار مشکل قطعی نشوند.

   

  اما دلیل سوم : یکی از مهمترین فعالیتهای پر تکرار سرورها گرفتن بکاپ های روزانه هفتگی و ماهانه است و نکته ی مهم این است که پلن تهیه بکاپ سرورهای سی فایو بصورت ضربدری طراحی و پیاده سازی شده طوریکه بکاپ هر سایت در سرور دیگری نگهداری میشود تا چنانچه هارد سرور سوخت براحتی بتوان اطلاعات سایتها را روی سرور بکاپ بازگردانی نمود.
   
  بعد از توضیحات مفصل فوق باید بگوییم که سی فایو برای مشتریان ویژه خود سرور ویژه ای با منابع سخت افزاری قدرتمندتری فراهم نموده تا مشتریانی که میخواهند از خدمات بهتری برخودار باشند وب سایتشان بر روی این سرورها میزبانی کنیم.اگرچه ما تمام تلاشمان را میکنیم تا میزان در دسترس بودن سرورهای اقتصادی و ویژه در یک سطح عالی و پایدار باقی بماند اما باتوجه به آنچه گفته شد سرورهای ویژه از منابع قوی تری برخوردارند.
  تیم پشتیبانی سی فایو
   
  نمایش همه

  تفاوت بسته های اقتصادی و ویژه سایت ساز سی فایو

  پشتیبانی سایت ساز سی فایو

   

  تفاوت بسته های ویژه و اقتصادی سایت ساز و فروشگاه ساز سی فایو :

   
  پلن اقتصادی سی فایو تمام امکانات یک سایت خوب را برای شما فراهم می آورد اما اگر بخوهید یک سایت حرفه ای تر و قدرتمندتر داشته باشید پیشنهاد میکنیم بسته ویژه سی فایو را تهیه کنید، در ادامه به چند آیتم از ویژگی های بسته vip سی فایو اشاره خواهیم کرد:

   

  ۱- حجم بیشتر هاست ( ۳ گیگ ) و ترافیک ماهانه ۳۰ گیگ :
  بسته ویژه سی فایو به شما ۳ گیگ فضا می دهد تا هرآنچه لازم دارید را روی سایت خود آپلود کنید.
  ما در سی فایو اعتقادمان این است که مبلغی که از کاربران دریافت میشود صرفا برای پشتیبانی سالانه است . برای مقرون بصرفه بودن انتخاب خود کافیست سری به سرویس های هاستینگ خوب و معتبر بزنید و قیمت خرید ۳ گیگ هاست هتزنر آلمان که جزو باکیفیت ترین دیتاسنترها صای اروپاست را استعلام کن ید، تا مطمئن شوید سی فایو بهترین انتخاب برای شماست.

   

  پهنای باند ترافیک ماهانه ۳۰ گیگ است که خیال شما را آسوده خواهد کرد. لازم بذکر است در ابتدای هر ماه میلادی پهنای باند و ترافیک مصرفی سایت مشتریان عزیز ریست شده و مجدد محاسبه می شود و این مقدار آنقدر زیاد هست که جای هیچ نگرانی نباشد گذشته از این همین محدودیت هم برای حفظ امنیت وب سایتها قرار داده شده، چراکه اگر سایت شما مورد حمله قرار بگیرد براحتی با مصرف یکباره یا بیش از حد این مقدر ادمین سرور متوجه شده و موضوع را پیگیری می کند.
  بسته ویژه سایت ساز سی فایو

   

  ۲- میزبانی سایت شما بر روی سرور vip سی فایو
  سی فایو بدلیل تعداد زیاد مشتریان خود، وب سایت ها را بر روی سرورهای متعددی نگهداری می کند به چند دلیل:

   

  اولا تعداد زیاد هاست اشتراکی روی یک سرور باعث افت کیفیت وب سایت ها در باز شدن آنها خواهد شد. بهمین دلیل سی فایو سایتهای را روی سرورهای مختلفی توزیع نموده است.

   

  دوما امنیت سرورها و وب سایتها چالش جدی است که برای امنیت بیشتر سی فایو وب سایت های مشتریان خود را روی سرورهای مختلفی توزیع نموده تا در صورت از دسترس خارج شدن احتمالی یک سرور بقیه مشتریان دچار مشکل قطعی نشوند.

   

  اما دلیل سوم : یکی از مهمترین فعالیتهای پر تکرار سرورها گرفتن بکاپ های روزانه هفتگی و ماهانه است و نکته ی مهم این است که پلن تهیه بکاپ سرورهای سی فایو بصورت ضربدری طراحی و پیاده سازی شده طوریکه بکاپ هر سایت در سرور دیگری نگهداری میشود تا چنانچه هارد سرور سوخت براحتی بتوان اطلاعات سایتها را روی سرور بکاپ بازگردانی نمود.
   
  بعد از توضیحات مفصل فوق باید بگوییم که سی فایو برای مشتریان ویژه خود سرور ویژه ای با منابع سخت افزاری قدرتمندتری فراهم نموده تا مشتریانی که میخواهند از خدمات بهتری برخودار باشند وب سایتشان بر روی این سرورها میزبانی کنیم.اگرچه ما تمام تلاشمان را میکنیم تا میزان در دسترس بودن سرورهای اقتصادی و ویژه در یک سطح عالی و پایدار باقی بماند اما باتوجه به آنچه گفته شد سرورهای ویژه از منابع قوی تری برخوردارند.
  تیم پشتیبانی سی فایو
   

   

   
  ۳- چکاپ دوره ای و فصلی وب سایت و فروشگاه آنلاین مشتریان سی فایو
  تیم پشتیبانی سی فایو هر فصل یکبار کلیه سایتهای مشتریان را بررسی کرده و دروصورت مشاهده مشکل آن را برطرف کرده و به اطلاع مشتریان میرساند. یکی از مهمترین وجه تمایز سی فایو همین است که بعد از راه اندازی و تحویل وب سایت به مشتری آنرا رها نکرده و هر فصل یکبار کلیه وب سایتها را چکاپ کرده و مشکلات احتمالی را برطرف می نماید.
   
  عدم پشتیبانی یکپارچه وب سایت یکی از مهمترین چالشهایی که افراد با آن مواجه هستند، فرض کنید شما برای اینکه حس میکنید خودتان از پس کار طراحی سایت با هزینه کمتر برمی آیید به یک سایت فروشنده قالب مراجعه کرده و یک فالب از آن وب سایت تهیه میکنید.
  و در مرحله بعدی از یک سرویس هاستینگ ۱ گیگ هاست خریداری میکنید . گذشته از سختی هایی که در راه اندازی اولیه سایت با آن مواجه خواهید شد فرض میکنیم سایت شما راه اندازی شده و بعد از مدتی به هر دلیلی دچار مشکل فنی می شود.
  مشکلات شما از همینجا شروع می شود، شما نمی دانید مشکل از هاست یا قالب است، بعد از اینکه بسختی فرد یا وب سایتی که قالب را از آن خریدید را پیدا کردید به او یک تیکت میزنید که قالب سایتتان دچار مشکل شده است، فرد فروشنده احتمالا بعد از بررسی می گوید که این مشکل از قالب سایت شما نیست و موضوع را از شرکت هاستینگ پیگیری نمایید.
  شما هم حرف وی را قبول کرده و به شرکت هاستینگ مراحعه میکنید و آنها هم همین حرف را تحویل شما میدهند که هاست شما بدون مشکل کار میکند و به فروشنده قالب مراجعه کنید همین کافیست تا حداقل یکفهته سایت شما را دچار اختلال کند.

   

  خودمانی بگوییم 
	</div><br /><a href= votre commentaire
 • در این مطلب به بررسی چگونگی رسیدن به رتبه اول گوگل می پردازیم. در ابتدا به بیان دلیل اهمیت رتبه یک گوگل پرداخته و شما را با قوانین کار آشنا می کنیم. همچنین ویژگی هایی که یک سایت و صفحات آن، بایستی برای رسیدن به این جایگاه داشته باشد را شرح خواهیم داد.

  جایگزینی چیزی که بسیار با ارزش بوده و هوشمندانه ایجاد شده است با چیز مشابه دیگری که تازه به میدان آمده و عملا یک کپی ضعیف از آیتم های موجود است، کار بسیار سختیست. رتبه بندی سایت ها توسط گوگل بر پایه شایسته سالاریست و در صورتی که به این ویژگی مجهز باشید، گوگل امتیازات زیادی را برایتان در نظر خواهد داشت.

  معمولا ریسک های کمتری در استراتژی های بلند مدت و بالعکس ریسک های بیشتری در استراتژی های کوتاه مدت رسیدن به رتبه اول گوگل وجود دارد. اگر شما صاحب یک کسب و کار معتبر بوده و درامد شما به وب سایتتان وابسته است، مطمئنا بهتر است که به سمت تکنیک های کم ارزش برای رسیدن به رتبه یک گوگل نروید.

  کسب رتبه در گوگل دارای قوانینی است

  طبق نظر گوگل، ساخت محتوای ارزشمند و پاسخگویی به نیاز کاربران، بیش از دیگر فاکتورها بر روی رتبه سایتتان تاثیر گذار است.

  قوانین ذکر شده در راهنمای گوگل صراحتا بیان می کنند که هر گونه اقدام در جهت فریب گوگل و دستکاری در رتبه بندی سایت ها، موجب پنالتی شدن سایت و در بدترین سناریو ممکن، موجب حذف کل سایت از ایندکس گوگل می گردد.

  گوگل بسیاری از تاکتیک های قدیمی سئو را تایید نکرده و در صورت مشاهده سایت های خاطی را جریمه می کند. این موتور جستجو توجه کاربران را به راهنمای خود جلب می کند و این توضیحات را اضافه کرده که هر گونه تخطی، موجب حذف سایت از نتایج گوگل می گردد.

  فوانین و ضوابط گوگل شامل حیطه های زیادی شده و برای مشاهده آنها می توانید به صفحات آن مراجعه کنید.

  وب سایت های زیادی مشاهده شده اند که با تکیه بر روش ها و تکنیک های اسپم، دچار افزایش رتبه شده و بعد از اینکه به رتبه یک گوگل رسیدند، ناگهان پس از مدت کوتاهی سقوط شدیدی را تجربه کرده اند. زمان شروع این سقوط ممکن است چند روز تا چند ماه به طول بینجامد. در بعضی مواقع نیز مشاهده شده که چنین سایت هایی کلا از نتایج جستجو پاک شده اند.

  اگر شما در بالاترین جایگاه نتایج گوگل در حیطه های رقابتی قرار گرفته اید، مطمئن باشید که گوگل نگاه دقیق تری به وب سایت شما خواهد داشت. این موضوع بدین معنیست که آنالیز های الگوریتمی دقیق تر و همینطور بررسی های دستی بر روی سایتتان صورت خواهد گرفت. گوگل دارای افراد بسیار زیادی در این زمینه است که به صورت دستی وب سایت ها را بررسی می کنند.

  استفاده از استراتژی های مبتنی بر خرید بک لینک یا تولید محتوای بی کیفیت، چیزی نیست که بتوان در دراز مدت به آنها تکیه کرد. بهتر است که انرژی و تمرکز خود را بر روی کلمات کلیدی متمرکز کنید که دارای رتبه خوبی در آن نیستید و همچنین در کنار آن، اعتبار دامنه را بالاتر ببرید.

  چگونه متوجه شویم که وب سایتمان مطابق با ضوابط گوگل است؟

  شما می توانید از ابزارهایی مانند SEMRush، SiteBulb Crawler، DeepCrawl، Screaming Frog و SEO Powersuite Website Auditor استفاده کرده و از عدم وجود خطاهای فنی بر روی سایتتان اطمینان حاصل کنید.

  در صورتی که با مسائل فنی آشنایی ندارید نیز می توانید چک کردن وب سایت خود را به تیم رادزاد بسپارید.

  چگونه رتبه سایت در موتورهای جستجو را چک کنیم؟

  انجام دستی و روزانه این کار برای تعداد کلمات زیاد، کار بسیار سختیست و عملا شما را با دشواری های زیادی رو به رو می کند. در عوض می توانید از ابزارهایی مانند SEMrush، Pro Rank Checker، Rank Tracker و Advanced Web Ranking استفاده کنید.

  ابزارهای نام برده دارای هزینه ماهانه کمی هستند و کار بررسی رتبه سایت را به صورت اتوماتیک انجام می دهند. این ابزارها کارایی بیشتری نسبت به نرم افزاهای مبتنی بر دسکتاپ دارند. مهمترین چالش نرم افزارهای دسکتاپ در چک کردن رتبه سایت تغییر هویت آنها و داشتن عملکرد مشابه به یک کاربر وافعیست. چرا که موتورهای جستجو مانند گوگل نسبت به فعالیت ربات ها در پلتفرمشان حساس هستند.

  از جمله نرم افزارهای معروف در دسکتاپ برای چک کردن رتبه می توان به Rank Tracker اشاره کرد. برای استفاده از این نرم افزار بایستی از نرم افزار دیگری برای تغییر آی پی سیستم استفاده کنید، چرا که همانطور که ذکر شد موتورهای جستجو با مشاهده فعالیت های مشکوک از طرف یک آی پی، آن را بلاک کرده و با ریکپچا رو به رو می سازند.

  چگونه رتبه گوگل در دیگر کشورها را چک کنیم؟

  مجددا SEMrush در این زمینه بسیار قوی عمل می کند. این پلتفرم دارای ابزارهای قوی در چک کردن وب سایت و رتبه آن است. با استفاده از آن می توانید متوجه شوید که رتبه سایت شما در مناطق مختلف جهان چگونه می باشد.

  در حالت کلی ابزاهای آنلاین و دسکتاپی زیاید برای چک کردن رتبه سایت وجود دارند. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که گوگل علاقه ای به این گونه برنامه ها ندارد.

  مهمتری ویژگی های کیفی یک صفحه وب کدامند؟

  عواملی که در ادامه لیست شده اند شامل مهمترین ویژگی هایی هستند که گوگل از آنها در ارزشگذاری صفحات وب استفاده می کند:

  • مقدار کافی از یک محتوای با کیفیت
  • بروز بودن محتوا
  • طراحی کاربردی صفحه
  • اعتبار نویسندگان سایت
  • ایحاد تجربه کاربری عالی
  • قابل اعتماد بودن سایت
  • اطلاعات صحیح
  • عدم ایجاد مزاحمت توسط تبلیغات
  • اطلاعات تماس کافی
  • وجود صفحات 404 مناسب
  • مدارک دال بر مهارت نویسندگان سایت
  • توجه به جزییات

  اگر گوگل تلاش و سرمایه گذاری شما بر روی سایت را تشخیص دهد، احتمالا پاداشی برای شما در نظر خواهد گرفت و در شرایطی که رقبای شما دچار افت می شوند، شما با افزایش رتبه رو به رو خواهید شد.

  اما اگر محتوای صفحات سایت دارای غلط های املایی بسیاری بوده و با کیفیت نباشند، مطمئنا تجربه کاربری منفی زیادی برای سایت به دنبال خواهند داشت و گوگل با شناسایی این ویژگی ها، رتبه خوبی به آن نخواهد داد.

  گوگل به دنبال چه سیگنال های منفی در سایت ها می گردد؟

  این موارد شامل آیتم های زیر است، اما تنها به آنها خلاصه نمیشود.

  • وجود کامنت های اسپم فراوان
  • محتوای ضعیفی که فاقد کیفیت است
  • عدم توجه به نیاز کاربران
  • طراحی ضعیف صفحه
  • وجود فعالیت های مشکوک
  • اعتبار کم
  • تولید محتوا به صورت اتوماتیک
  • عدم وجود اطلاعات تماس
  • اطلاعات غلط
  • عدم بروز رسانی سایت
  • تولید صفحات تنها با هدف لینک به دیگر سایت ها
  • صفحات فاقد هدف
  • زیاده روی در به کار بردن کلمات کلیدی
  • عدم وجود صفحه پشتیبانی کاربران
  • استفاده از تکنیک های مغایر با سیاست گوگل

  چرا کسب رتبه اول گوگل با ارزش است؟

  ترافیک به دست آمده از نتایج جستجو همواره ارزشمندترین جنس ترافیک است و خواهد بود. با استفاده از موتورهای جستجو می توان به ارزشمندترین و موثق ترین منابع اطلاعاتی دست پیدا کرد.

  رتبه یک گوگل در نتایج جستجو دارای ویژگی های زیر است:

  • ببیشترین بازدید و کلیک را از طرف کاربران دریافت می کند.
  • کلیک های آن بیشتر از رتبه دوم می باشد.
  • تعداد کلیک های آن بسیار فراتر از هشت آیتم دیگر صفحه اول می باشد.

  نکته مهم در ایجا اینست که صفحه ای از سایت شما که رتبه اول را به خود اختصاص داده، نسبت به دیگر صفحات رقبا در عبارت مورد جستجو ارتباط زیادی با عبارت مورد جستجوی کاربر داشته باشد. این مسئله از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که در صورت عدم وجود ارتبط کافی، رتبه سایت شما نزول پیدا خواهد کرد.

  این روزها بسیاری از افراد می پرسند که چگونه به صفحه اول گوگل و خصوصا رتبه یک گوگل دست یابیم؟

  حقیقت این است که گوگل در اغلب مواقع به ایجاد تغییر در جایگاه سایت ها در صفحه اول گوگل می پردازد. در حالت کلی دو روش برای رسیدن به رتبه اول گوگل وجود دارد:

  • طبیعی: شامل لیست صفحات، لیست محل ها، اخبار، ویدئو، نقشه، مکان، بلاگ، تصویر، پست های شبکه های اجتماعی
  • پولی

  رتبه یک گوگل در نتایج طبیعی آن بسیار ارزشمند است، چرا که به ازای کلیک بر روی آن، پولی از شما دریافت نمی شود. وب سایت هایی که دارای رتبه اول گوگل در چندین کلمه پر جستجو هستند، غالبا ترافیک رایگان زیادی دریافت می کنند.

  در حیطه های بسیار رقابتی شاید شما ترغیب به استفاده از گوگل ادوردز برای رسیدن به رتبه یک گوگل شوید، اما با پایان یافتن شارژ حسابتان، نمایش سایتتان نیز به صفر خواهد رسید.

  انواع کلمات کلیدی برای کسب رتبه کدامند؟

  بسته به نوع رقابت و حیطه کاریتان، عبارات مختلفی برای کسب رتبه وجود دارند. سختی کسب رتبه در این کلمات به میزان رقابت و طول کلمه کلیدی شما وابسته است.

  • کسب رتبه برای نام برند (آسان): انتخاب نام برندی مستقل و خاص به شما در این کار کمک زیادی می کند. تنها بهینه سازی های کوچک و چند لینک داخلی و بک لینک برای نام برندتان، می تواند موجب کسب رتبه اول گوگل برای سایت، در جستجوی نام برندتان شود. تنها در شرایطی این کار دشوارتر می گردد که اعتبار زیادی نداشته و همینطور برندی با نام مشابه و در همان منطقه کاری شما وجود داشته باشد.
  • کسب رتبه برای نام خدماتتان در منطقه شما (معمولا آسان): معمولا این کار آسان بوده و به واسطه ذکر نام منطقه و نام خدماتتان در صفحه می توانید به این هدف نزدیک شوید. همچنین بهینه سازی بهتر سایت موجب کسب رتبه بالاتر می گردد.
  • کسب رتبه برای نام خدماتتان در کشور (معمولا دست یافتنی): کسب این هدف کمی سختر از مورد قبل بوده، اما به واسطه کسب بک لینک از سایت های مشابه و حتی با کیفیت معمولی هم قابل دست یافتن است. همچنین تولید محتوایی بسیار با کیفیت برای صفحات فرودتان نیز امری ضروریست.
  • کسب رتبه برای نام خدمات (سخت): رسیدن به این هدف دشوار بوده و حتما بایستی علاوه بر تولید محتوای قوی به بک لینک های سایت هعای رقیب نیز دقت کنید. به عبارتی در جاهایی که آنها لینک دارند نیز لینکهایتان را با انکر تکست مناسب قرار دهید. به خاطر وجود رقابت بسیار در این حیطه ها شاید مجبور به درج لینک در سایت های بی ربط اما معتبر نیز شوید.
  • کسب رتبه در نام محصولات (بسیار سخت): با توجه به اینکه محصولات سایت شما احتمالا در 1000 سایت دیگر نیز فروخته می شود، بنابراین نیاز است که محتوایی بسیار قوی برای آنها تولید کرده و تجربه کاربری بسیار خوبی برای بازدید کنندگان ایجاد کنید. همچنین نیاز به بک لینک هایی دارید که از سایت های بسیار معتبری گرفته شده اند.

  کسب رتبه یک به کمک سئو

  سئو فرایندیست که به کمک آن به موتورهای جستجو می فهمانیم که محتوای سایتمان به اندازه ای ارزشمند است که در رتبه های خوب صفحه نتایج جستجو قرار گیرد.

  هیچ فردی به طور واضحی از نحوه رسیدن به رتبه یک گوگل آگاه نیست. در واقع هیچ نسخه از پیش تعیین شده و مشخصی برای رسیدن به این جایگاه وجود ندارد، اما رسیدن به این جایگاه، اعتبار زیادی برای شما به همراه خواهد داشت. کسب چنین جایگاهی نیاز به مهارت های بسیاری داشته و اینجاست که پای شرکت هایی مانند رادزاد به وسط می آید.

  اعتبار سایت شما با افزایش محتوای با کیفیت و مرتبط با کسب و کارتان، بیشتر خواهد شد. در واقع جالب است که بدانید همین نوع صفحات پر محتوا هستند که بهترین رتبه ها را کسب می کنند.

  در صورتی که از دیگر روش های دیجیتال مارکتینگ هم استفاده کنید، کاربران بیشتری با برند شما آشنا شده و بر روی سایتتان در نتیجه جستجو کلیک خواهند کرد. بنابریان بهتر است به جای اینکه بر روی رتبه یک گوگل تمرکز کنید، انرژی خود را بر روی هر چه بیشتر دیده شدن در نتایج جستجو (به ازای کلمات کلیدی مختلف)، صرف کنید.

  دشواری رسیدن به رتبه 1 گوگل وابسته به میزان رقابت در آن کلمه کلیدی و اعتبار شما دارد. اصولا وب سایت های نوپا به سختی می توانند رتبه های خوبی در نتایج جستجو و به ازای کلمات کلیدی پر رقابت کسب کنند. اگر رتبه یک گوگل در عبارتی را کسب کرده، اما ترافیکی دریافت نمی کنید، به این علت خواهد بود که میزان جستجوی آن کلمه زیاد نیست.

  کسب رتبه یک گوگل کار آسانی نیست و تنها با تلاش مستمر و دریافت مشاوره از یک متخصص سئو میسر خواهد بود. مراقب شرکت های سئویی که به تضمین رتبه یک سئو می پردازند باشید. هیچ فرد یا مجموعه ای در جهان قادر به تضمین چنین چیزی نیست، چرا که به منابع لازم دسترسی ندارد.

  در صورت کسب رتبه یک گوگل چه مقدار ترافیک کسب خواهیم کرد؟

  از ما بسیار سوال می شود که در صورت کسب رتبه یک گوگل چه میزان ترافیک را تضمین می کنیم؟ پاسخ ما به این سوال اینست که مطمئنا میزان ترافیک شما در چنین شرایطی بیشتر از وب سایتیست که در رتبه دوم قرار دارد. دقت داشته باشید که داده های اغلب ابزارهای جستجوی کلمات کلیدی در این باره نیز صحیح نیست.

  بدون قرار گرفتن در جایگاه یک گوگل قادر به کسب اطلاعاتی در این باره نخواهید بود. البته گوگل ادوردز در این زمینه می تواند به ما کمک کند، اما هزینه های خود را نیز به دنبال دارد.

  حتی ممکن است بعد از مدتی مشاهده کنید که وب سایت شما در کلمه کلیدی به رتبه یک رسیده و ترافیک بسیار خوبی از آن دریافت می کنید. در صورتی که این کلمه در هیچ ابزار پیشنهاد کلمه کلیدی، لیست نشده است. بنابراین بهتر است که در جستجوی کلمات کلیدی و لینک سازی به فرد خبره ای تبدیل شوید، اما به داده های آنها خیلی متکی نباشید.

  کسب رتبه یک در گوگل، بینگ و یاهو

  در اینجا لازم است که مهمترین راز سئو را خدمتتان اعلام کنیم. مهمترین دلیل کسب رتبه یک برای یک سایت اینست که آن وب سایت به اندازه کافی خوب است. به همین سادگی!

  مزیت این وب سایت ها نسبت به دیگران، معمولا در آیتم های زیر خلاصه می شود:

  • رعایت کامل سئو داخلی
  • ایجاد شبکه ای با کیفیت از لینک های داخلی
  • سادگی کار با سایت
  • انتقال آسان از یک نقطه به نقطه ای دیگر
  • و بسیاری از دیگر آیتم ها

  بعد از انجام این کارها می بایست به تولید محتوایی ارزشمند حول کلمات کلیدی مختلف بپردازید. برای این کار بهتر است با محتواهایی که در حال حاضر رتبه های خوبی کسب کرده اند را مشاهده کرده تا ایده ای از سبک محتوای با کیفیت در هر حیطه ای کسب کنید. سعی کنید که محتوای شما به بقیه محتواها شباهت داشته، اما کیفیت بالاتری داشته باشد. احتمالا بعد از مدتی مشاهده خواهید کرد که محتوای سایت شما به صفحه اول گوگل رسیده است.

  دقت داشته باشید که گوگل هیچ دینی به کسی نداشه و صرف کسب رتبه یک برای سالیان متوالی، نمی تواند دلیلی بر دائمی بودن جایگاه سایتتان باشد. در واقع امروزه با توجه به تغییرات زیاد و مکرر الگوریتم های گوگل، مشاهده می کنیم که رتبه سایت ها در صفحه اول گوگل مدام در حال تغییر بوده و بنابرابن چیزی به نام تضمین رتبه یک گوگل وجود ندارد.

  به جای انجام کارهایی مانند خرید بک لینک، لینک سازی به صورت گسترده، خرید دامین های مختلف و ریدایرکت آنها به سایت خود و از این قبیل کارها، بهتر است که به تولید محتوا و بهتر کردن وب سایت خود بپردازید. ممکن است که کسب رتبه با چنین روشی زمانبر باشد، اما بالاخره به هدف خود خواهید رسید.

  مطمئنا وب سایت هایی در هر حیطه کاری وجود دارند که با استفاده از خرید بک لینک و فریب گوگل به رتبه های خوبی رسیده و شاید هم مدتها در آنجا باقی بمانند. اما بالاخره سیستم شبیه سازی آن ها توسط گوگل شناسایی شده و رتبه سایتشان با افت شدیدی رو به رو خواهد شد.

  این همان کاریست که ما در مشاوره سئو به مشتریانمان ارائه می دهیم. ما به وب سایت ها کمک می کنیم تا رتبه بهتری در گوگل کسب کنند و وبسایتشان از دید کاربران نیز بهتر جلوه کند. این یک استراتژی بلند مدت بوده، زمان زیادی می برد، اما دقت داشته باشید که تنها روش قابل اتکا برای رسیدن به موفقیت می باشد.

  ما نمی دانیم که گوگل دقیقا چگونه کار می کند. هیچ سئوکاری مجهز به چنین دانشی نیست. رادزاد در کار خود موفق است، چرا که می داند که گوگل چه نوع سایت هایی را دوست دارد و بدین واسطه به مشتریانمان کمک می کنیم تا به این هدف نزدیک شوند.

  بعضی مواقع نیز بایست به جای تمرکز بر روی اینکه چه کارهایی انجام دهیم، بهتر است دقت داشته باشیم که چه کارهایی را نباید انجام دهیم. همچنین اگر می خواهید که خود سئو سایت را به دست بگیرید بهتر است که ابتدا به یادگیری سئو فکر کنید.

  اگر می خواهید که سئو را به ما بسپارید، ابتدا نیاز است که آن را کاملا درک کنید. به عنوان مثال اگر صاحب یک سایت تک صفحه ای هستید، ما نمی توانیم کمک زیادی به شما کنیم. چرا که وب سایت های تک صفحه ای اصولا ایده خوبی برای یک وب سایت نیستند. در چنین شرایطی بهتر است رو به دیگر روش های دیجیتال مارکتینگ مانند ادوردز رو بیاورید.

  منبع


  2 commentaires


  Suivre le flux RSS des articles de cette rubrique
  Suivre le flux RSS des commentaires de cette rubrique