• گروه های مخفی که کوین ترودو از آن می گوید

  آیا تاکنون در مورد این که چگونه می توانید ثروتمند شوید فکر کرده اید؟ آیا با خود فکر کرده اید که ثروتمندان مشهور دنیا چگونه به این موفقیت دست پیدا کرده اند؟ با مطالعه زندگینامه برخی از آن ها به این واقعیت نیز پی می برید که اغلب این افراد موفق و ثروتمند در خانواده های فقیری متولد شده اند اما چگونه به یک باره تا به این حد توانسته اند گام های موفقیت را طی کنند و ثروتمند شوند؟ این ها سوالاتی است که ممکن است برای تمامی افرادی که به دنبال راهی برای کسب قدرت و ثروت هستند پیش بیاید، اما در میان این افراد ثروتمند و معروف فردی به کوین ترودو پرده از رازی عجیب در مورد چگونگی دستیابی به موفقیت و ثروت برداشت، این فرد ادعا کرد که تمامی این افراد از جمله خود او، عضو گروه های مخفی بوده اند و براساس قوانینی که در این گروه ها یاد گرفته اند توانسته اند این گونه مشهور و ثروتمند شوند، اما آیا این ادعا واقعیت دارد؟ در این مقاله می خواهیم به بررسی گروه های مخفی که کوین ترودو از آن می گوید بپردازیم پس با ما همراه باشید.

  کوین مارک ترودو مشهور به کوین ترودو یک کارآفرین و نویسنده امریکایی است که مولف بیش از 13 جلد کتاب معروف در زمینه موفقیت و سلامت است.

  او در ششمین روز از ماه فوریه سال 1963 میلادی در ماساچوست آمریکا به دنیا آمد استعداد او برای اولین بار در مدرسه ای که در سال 1981 در آن تحصیل می کرد کشف شد و بعد از اتمام دوره دبیرستان شغل دست دوم فروشی را شروع کرد.

  اما این کار مدت زمان زیادی طول نکشید که توانست با استعداد و هوشی که از آن بهره برده به برگزاری سمینارهای فروش تکنیک های تقویت حافظه بپردازد.

  او اولین موفقیت مالی خود را در سال 1993 زمانی که با شرکت بازاریابی چند منظوره ی نچریش فور لایف همکاری خود را آغاز کرد به دست آورد، و بعد از آن آگهی های تبلیغاتی بلند و طولانی را تولید و پخش نمود.

  او یک مولتی میلیونر آمریکایی است که ادعا دارد در گروه های مخفی آموزش های لازم برای دستیابی به موفقیت و ثروت را دیده است، گروه هایی که مردم عادی از وجود آن آگاهی ندارند،

  در واقع کوین ترودو با فاش کردن این راز قصد داشت به مردم عادی بفهماند این گروه ها چیزی نیستند که از آن ترس داشته باشید بلکه در این گروه ها اصولی را یاد می گیرد که شما را به پیشرفت و موفقیت می رساند و با قوانینی که در ابتدا در جهان وجود داشته و می توان زندگی را توسط ان ها اداره کرد آشنا می شوید.

  کوین ترودو فردی است که به مدت 25 سال در گروه مخفی برادر هود بود و بعد از خارج شدن از آن تصمیم گرفت رازهای موفقیت را که همان قوانین جهان هستی است فاش کند،

  او در فایل یادگیری آرزوی تو دستور توست اطلاعاتی را در مورد دستیابی به موفقیت با کمک ذهن و قوانین جهان به مردم عادی ارائه می دهد، او در بخشی از این سمینار خود در مورد چگونگی به دست آوردن ثروت صحبت می کند.

  https://kevintrudo.ir/


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :